img - megaphone
Dodaj Ogłoszenie

i dotrzyj do grona prawie 7 000
myśliwych miesięcznie!

Wypróbuj i zyskaj!
  • nielimitowana liczbę ogłoszeń
  • za 0 zł
  • przez 90 dni
Dodaj ogłoszenie

Odzież

Brak ogłoszeń.

Ubrania myśliwskie i odzież leśna

Jakie są pierwsze skojarzenia z polowaniem? Broń myśliwska, pies gończy, a może samochód terenowy, czy raczej akcesoria myśliwskie? Mało kto zdaje sobie sprawę z faktu, jak ważnym elementem sprzętu wykorzystywanego przez myśliwych jest odzież łowiecka. Dobrze dobrany strój myśliwski przede wszystkim chroni ciało, na którym się znajduje. W warunkach leśnych to niezmiernie ważna rola, bowiem podczas polowania na myśliwego czyha wiele drobnych zagrożeń – począwszy od ukąszeń insektów, poprzez uszkodzenia skóry i upadki, na niekorzystnych warunkach pogodowych kończąc. Najlepsze ubrania myśliwskie izolują od chłodu i opadów atmosferycznych, ale także posiadają właściwości termoregulacyjne, zapobiegające przegrzaniu organizmu podczas intensywnego wysiłku fizycznego. Mundur myśliwski to strój, który różni się od odzieży noszonej na co dzień, przez co jego założenie poza areną polowania będzie wyrazistą deklaracją przywiązania do swojej pasji.

Tania odzież myśliwska również zdaje egzamin

Wielofunkcyjność, którą cechuje się odzież łowiecka, może prowadzić do skojarzeń, że jest to kluczowa pozycja na liście wydatków myśliwego. Otóż nic bardziej mylnego. Tania odzież myśliwska może z powodzeniem pełnić dobrze swoją rolę. Dowodem na potwierdzenie tej tezy niech będą ubrania myśliwskie dostępne w formie ogłoszeń na portalu Łowiec.com.pl. Wśród naszych propozycji mamy: bieliznę termoaktywną, buty myśliwskie, stroje maskujące, koszule, kurtki i kamizelki myśliwskie. Ofertę uzupełniają dodatki: czapki, kapelusze, rękawiczki, paski, torby oraz plecaki. Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniami w zakładce odzież myśliwska i uzupełnienia swojej szafy o ubiór myśliwski, na którym można polegać.

Strona internetowa www.lowiec.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.lowiec.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj Polityka prywatności