img - megaphone
Dodaj Ogłoszenie

i dotrzyj do grona prawie 7 000
myśliwych miesięcznie!

Wypróbuj i zyskaj!
  • nielimitowana liczbę ogłoszeń
  • za 0 zł
  • przez 90 dni
Dodaj ogłoszenie

Impregnaty do odzieży

Brak ogłoszeń.

Impregnat do odzieży przeciwdeszczowej

Nie ma złej pogody na polowanie, są tylko źle ubrani myśliwi. Wybierz impregnat do ubrań myśliwskich i rzuć wyzwanie kapryśnej aurze. Odzież z membraną pozwala przekraczać granice wytrzymałości i testować swoje możliwości. By cieszyć się jej pełną funkcjonalnością, trzeba odpowiednio zadbać o wodoodporne części garderoby. Pomogą Ci w tym odpowiednie środki do pielęgnacji ubrań, w tym płyn do impregnacji kurtek lub impregnat do odzieży w sprayu.

Impregnat do kurtek przeciwdeszczowych, spodni i butów

Łowiec.com.pl to wirtualna przestrzeń odpowiadająca na realne potrzeby braci łowieckiej. To właśnie tu zbieramy dla Was najlepsze ogłoszenia kupię i sprzedam dotyczące sprzętu myśliwskiego. Są wśród nich m.in. środki do prania odzieży pozwalające utrzymać jej oryginalne właściwości na długie lata.

Strona internetowa www.lowiec.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.lowiec.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj Polityka prywatności