img - megaphone
Dodaj Ogłoszenie

i dotrzyj do grona prawie 7 000
myśliwych miesięcznie!

Wypróbuj i zyskaj!
  • nielimitowana liczbę ogłoszeń
  • za 0 zł
  • przez 90 dni
Dodaj ogłoszenie

Opowieść o pasji, frustracji oraz poszukiwaniu właściwego portalu myśliwskiego...

PRZYPADEK ...

2011 – po kilku latach obcowania z myślistwem, wstąpiłem do koła gdzie poznałem wielu wspaniałych kolegów. Jak każdy „nowy”, zacząłem od zgłębiania wiedzy w zakresie sprzętu na pierwsze wyposażenie. Posiadając bardzo niewielką wiedzę z dziedziny balistyki, broni i amunicji, pomógł mi wówczas serdeczny kolega z koła, obrać kierunek poszukiwań. Bazując na swoim doświadczeniu, oraz przy wsparciu kolegi, dokonaliśmy „wspólnego wyboru”, który początkowo świetnie się sprawdzał, jednak z upływem czasu i zdobywanego doświadczenia przestał spełniać swoją funkcję. Ponowne wspólne rozmowy z kolegami, oraz ciągłe przeszukiwania Internetu, zaczęły podsuwać mi pytanie - „ Czemu nie ma jednego portalu myśliwskiego, na którym można znaleźć wszystko, sprzedać wszystko, oraz porozmawiać o wszystkim z kolegami po strzelbie?

POSZUKIWANIA ...

2015 - Wraz z rozwojem umiejętności, oraz jeszcze większej pasji, zaczęły mi przybywać kolejne jednostki broni. Wraz z nimi kolejne godziny przeszukiwań Internetu, dopytywania kolegów, oraz trud w poszukiwaniu tego, czego dokładnie szukam. Kolejny raz nie obyło się bez konieczności zbycia używanego sprzętu, z którym nie było co zrobić. Oczywiście znajdowałem wiele różnych stron związanych z myślistwem, aczkolwiek zawsze czegoś mi tam brakowało… Wówczas zdałem sobie sprawę, że tak naprawdę największy problem sprawia wszystkim pozbycie się używanego sprzętu , oraz brak jednego miejsca, w którym możemy łatwo i szybko porównać oferty wielu sklepów, na wybrany przez nas artykuł, zarówno nowy jak i używany.

Przysłowiową kropką nad „i” był brak wspólnego portalu, na którym można by było jednocześnie, poza bronią, optyką, znaleźć samochód myśliwski, oraz najwierniejszego przyjaciela –myśliwego psa. Nie wspomnę już o polowaniach komercyjnych, o których prędzej czy później każdy myśliwy zamarzy.

ODPOWIEDŹ ...

2017 wrzesień – po wielu latach i godzinach rozmów stwierdziłem, że pomogę wszystkim myśliwym, zarówno tym doświadczonym jak i początkującym. Przy ogromnej determinacji oraz niecoenionym wsparciu Kolegów po strzelbie stworzyłem Myśliwski Portal Ogłoszeniowy, na którym w bardzo przyjaznej formie, oraz w profesjonalny sposób zawarłem kluczowe obszary związane z codziennym potrzebami myśliwego w połączeniu z rozbudowaną wyszukiwarką oraz edytorem dodawania ogłoszeń.

Głównym jego celem jest umieszczanie oraz przeszukiwanie ogłoszeń zarówno indywidulanych jak i komercyjnych, które w niedalekiej przyszłości stworzą jednolitą bazę ofert nowych jak i używanych.

Wierzę, że oddany do użytku portal spełni oczekiwania wszystkich „Kolegów” pod względem funkcjonalności oraz treści w nim zawartych. Jednocześnie liczę na Wasze sugestie i uwagi, które pomogą mi stworzyć narzędzie przyjazne dla całego grona myśliwskiego.

Miłego użytkowania !!!

MYŚLIWY z PASJĄ ...

Strona internetowa www.lowiec.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.lowiec.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj Polityka prywatności