img - megaphone
Dodaj Ogłoszenie

i dotrzyj do grona prawie 7 000
myśliwych miesięcznie!

Wypróbuj i zyskaj!
  • nielimitowana liczbę ogłoszeń
  • za 0 zł
  • przez 90 dni
Dodaj ogłoszenie

Swetry i polary

Brak ogłoszeń.

Polar i sweter myśliwski zimowy ekwipunek łowcy

Myślistwo to pasja, w której nie ma miejsca na sezonowość. Dla wytrawnych tropicieli zima jest równie dobrą porą na polowanie co wiosna, lato lub jesień. Wyruszając na łowy w chłodniejsze dni, warto zaopatrzyć się w ciepłe ubrania, które pozwolą utrzymać bezpieczną temperaturę nawet podczas wielogodzinnych polowań. Specjalnie z myślą o tych, którzy cenią sobie komfort termiczny, przedstawiamy kategorię produktów, w której królują polary myśliwskie i swetry dla myśliwych.

Sweter myśliwski zawsze w modzie

Serwis Łowiec.com.pl to ziemia obiecana łowców okazji. To tutaj spotykają się dwie strony transakcji – kupię i sprzedam, których ogłoszenia tworzą niesamowitą konstelację ofert. Jedną z ważnych kategorii w naszym serwisie jest odzież myśliwska. Kurtki, spodnie czy swetry dla myśliwych to tylko kilka przykładów ubrań, które w okazyjnych cenach możesz kupić za pośrednictwem naszej strony.

Strona internetowa www.lowiec.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.lowiec.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj Polityka prywatności