img - megaphone
Dodaj Ogłoszenie

i dotrzyj do grona prawie 7 000
myśliwych miesięcznie!

Wypróbuj i zyskaj!
  • nielimitowana liczbę ogłoszeń
  • za 0 zł
  • przez 90 dni
Dodaj ogłoszenie

Czapki/Kapelusze

Brak ogłoszeń.

Czapki myśliwskie

Każdy myśliwy, nim wyruszy na łowy, musi odpowiednio skompletować swoją odzież. Jednym z jej ważnych elementów jest czapka lub kapelusz myśliwski, który musi spełniać określone funkcje. Czym powinna charakteryzować się czapka myśliwska? Przede wszystkim powinna być dopasowana rozmiarem do głowy myśliwego. Ponadto, rodzaj czapki lub kapelusza należy dobrać pod kątem pory roku i panujących warunków atmosferycznych. Łowiectwo to nie wspaniałe przeżycia, ale co najważniejsze - bezpieczeństwo. Typowa czapka z daszkiem myśliwska nie powinna chronić oczy przed słońcem, ale może być również przyozdobiona pomarańczowymi akcentami. Jest to kolor, którego zwierzyna łowna nie widzi, natomiast pozwala odróżnić współtowarzysza w gąszczu lasu podczas polowań zbiorowych.

Kapelusze myśliwskie na sprzedaż

Poza tym w tej kategorii znajdują się czapki przystosowane do chłodniejszych lub wietrznych dni. Są to modele wyścielone sztucznym futrem oraz posiadające składane nauszniki, dzięki czemu utrzymują ciepło i chronią przed mrozem czy wiatrem. osobną kategorię stanowią czapki z siatką maskującą, które przydają się podczas niektórych sytuacji w terenie. Dumą każdego myśliwego jest schludny, praktyczny strój zapewniający bezpieczeństwo podczas polowania - w tym również kapelusz myśliwski, który nie tylko chroni przed deszczem czy słońcem, ale jest również niezwykle eleganckim elementem ubioru. Wśród ofert w sklepie lowiec.com.pl znajdziesz kapelusze tradycyjne z piórkiem oraz kaszkiety myśliwskie.

Strona internetowa www.lowiec.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.lowiec.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj Polityka prywatności