img - megaphone
Dodaj Ogłoszenie

i dotrzyj do grona prawie 7 000
myśliwych miesięcznie!

Wypróbuj i zyskaj!
  • nielimitowana liczbę ogłoszeń
  • za 0 zł
  • przez 90 dni
Dodaj ogłoszenie

Kamizelki myśliwskie

Brak ogłoszeń.

Kamizelki myśliwskie - oferty sprzedaży i kupna

Ubiór prawdziwego myśliwego składa się z kilku istotnych części - jedną z nich jest kamizelka w odpowiednich, maskujących kolorach. Dostępne na sprzedaż kamizelki myśliwskie świetnie sprawdzają się w terenie. Nie krępują ruchów podczas przemieszczania się. Zastosowane materiały sprawiają, iż kamizelkę łatwo wyczyścić z wszelkich zabrudzeń. Ponadto, kamizelki myśliwskie zostały wyposażone w liczne kieszenie - w zależności od modelu może być ich nawet kilkanaście. Dzięki temu łatwiej spakujemy niezbędny sprzęt do polowania. W tej kategorii znajdziesz również ocieplane kamizelki myśliwskie, które nie tylko mają pojemne ładownice i kieszenie, ale również dzięki zastosowaniu grubszych materiałów zapewniają ciepło podczas chłodnych, wietrznych dni. Co istotne, kamizelki myśliwskie nie szeleszczą, dzięki czemu podczas przemieszczania się nie płoszą zwierzyny.

Odblaskowe kamizelki dla myśliwego

Bezpieczeństwo myśliwych podczas polowania to jednak z najważniejszych zasad łowiectwa. Aby w pełni móc cieszyć się wspólną pasją, niezbędne jest odpowiednie oznakowanie. Pozwala ono na szybkie rozpoznanie współtowarzyszy polowania, dzięki czemu ryzyko wypadku jest bardzo niskie. Przed polowaniem warto zakupić odblaskowe kamizelki dla myśliwego, których pomarańczowy odcień nie jest dostrzegany przez zwierzęta, ale za to doskonale widzą go myśliwi. Odpowiednio dobrana odblaskowa kamizelka myśliwska podczas zbiorowego polowania poprawia bezpieczeństwo wszystkich uczestników.

Strona internetowa www.lowiec.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.lowiec.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj Polityka prywatności