img - megaphone
Dodaj Ogłoszenie

i dotrzyj do grona prawie 7 000
myśliwych miesięcznie!

Wypróbuj i zyskaj!
  • nielimitowana liczbę ogłoszeń
  • za 0 zł
  • przez 90 dni
Dodaj ogłoszenie

Bielizna termoaktywna

Brak ogłoszeń.

Odzież termoaktywna

Dobre polowanie często uzależnione jest od warunków pogodowych. Bielizna termoaktywna dla myśliwych to istotny detal, który z pewnością przeniesie Cię na inny poziom komfortu podczas łowieckich przygód. Jest antyalergiczna, pochłania wilgoć (ale nie zapachy) i niezależnie od pogody kapitalnie reguluje temperaturę ciała. Kiedy raz spróbujesz różnicę, nie będziesz mógł się już bez niej obyć.

Bielizna termoaktywna myśliwska

Już dziś przejrzyj ogłoszenia w zakładce bielizna termoaktywna sprzedam i kupię, a znajdziesz tam starannie wyselekcjonowane przez nas modele niezawodnej pierwszej warstwy. Jej kroje i barwa kolorystyczna doskonale oddają myśliwskiego ducha. Odzież termiczna doskonale dopasuje się do każdej sylwetki, a bezszwowe i przyjemne w dotyku łączenia materiałów zapewnią komfort użytkowania na wiele godzin. Wspaniała jakość wykonania tego typu ubrań sprawi, że posłużą Ci one na długie lata.

Strona internetowa www.lowiec.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.lowiec.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj Polityka prywatności