img - megaphone
Dodaj Ogłoszenie

i dotrzyj do grona prawie 7 000
myśliwych miesięcznie!

Wypróbuj i zyskaj!
  • nielimitowana liczbę ogłoszeń
  • za 0 zł
  • przez 90 dni
Dodaj ogłoszenie

Stroje maskujące

Brak ogłoszeń.

Stroje maskujące myśliwskie

Ubranie myśliwego powinno być dostosowane nie tylko do zmiennych warunków pogodowych, tj. chronić przed wilgocią, brudem czy wiatrem, ale przede wszystkim gwarantować odpowiednie maskowanie w każdym terenie - zarówno zalesionym, jak i trawiastym. Oznacza to, iż strój myśliwego powinien przyjmować kolor czarny, zielony i brązowy lub biały - w przypadku polowań zimowych. Ponadto, stroje maskujące powinny być bardzo ciche i nie szeleścić w trakcie ruchu czy wiatru, co może zaalarmować zwierzynę i ją spłoszyć. Aby uniknąć takich sytuacji, najlepiej stosować odpowiednie systemu kamuflażu, które są dostępne w sklepie lowiec.com.pl.

Systemy kamuflażu - oferty sprzedaży i kupna

Wśród sprzętu pomocnego w maskowaniu możemy wyróżnić taśmy i włóczki maskujące, dzięki którym można łatwo zamaskować broń oraz wszelkie akcesoria biwakowe. Myśliwy natomiast może zamaskować swoją twarzy odpowiednimi, wydajnymi farbami. Te zapakowane w poręczne pudełko z lusterkiem pomogą w szybkim nakładaniu kamuflażu. Co ponadto? W systemach kamuflażu znajdziemy specjalne stroje maskujące, stworzone specjalnie z myślą o snajperach, gotowych czekać wiele godzin na pojawienie się zwierzyny. W przypadku myśliwych o nieco mniejszych potrzebach kamuflażu, dobrym sposobem są siatki maskujące, szale i wspomniane farby. Warto jednak nie zapominać o tym, aby strój był maksymalnie wygodny i praktyczny - nie może w nim zabraknąć kieszeni czy cieplejszego podbicia, które będzie chronić myśliwego przed chłodem.

Strona internetowa www.lowiec.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.lowiec.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj Polityka prywatności