img - megaphone
Dodaj Ogłoszenie

i dotrzyj do grona prawie 7 000
myśliwych miesięcznie!

Wypróbuj i zyskaj!
  • nielimitowana liczbę ogłoszeń
  • za 0 zł
  • przez 90 dni
Dodaj ogłoszenie

Torby/Plecaki

Brak ogłoszeń.

Torby myśliwskie – przede wszystkim funkcjonalność

Aby torba myśliwska sprawdziła się podczas polowania, musi posiadać kilka ważnych atrybutów. Regulowany, wytrzymały i wygodny pasek na ramię to podstawa. Torba powinna mieć odpowiednią wielkość, aby nie krępować ruchów, a jednocześnie by pozwoliła schować wszystkie niezbędne drobiazgi. Ważne jest też staranne rozmieszczenie kieszeni. Dodatkowym atutem są ładownice, które pozwalają na łatwy i szybki dostęp do amunicji. Dzięki odpowiedniej torbie, nie musisz już przeciążać kieszeni w spodniach czy kurtce.

Torba myśliwska – kupię i sprzedam

Torby myśliwskie to nie tylko praktyczność, ale także klasyczny styl. Świetnie sprawdzą się nie tylko podczas polowania, ale także na spacery po lesie i do codziennego użytkowania. Przejrzyj ogłoszenia na portalu Łowiec.com.pl i weź na muszkę markowe torby myśliwskie w przystępnych cenach. Znajdziesz tam naprawdę dorodne okazy, które podniosą komfort polowania.

Strona internetowa www.lowiec.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.lowiec.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj Polityka prywatności