img - megaphone
Dodaj Ogłoszenie

i dotrzyj do grona prawie 7 000
myśliwych miesięcznie!

Wypróbuj i zyskaj!
  • nielimitowana liczbę ogłoszeń
  • za 0 zł
  • przez 90 dni
Dodaj ogłoszenie

Koszulki dla myśliwych

Brak ogłoszeń.

Koszulki myśliwskie szyte na miarę

Odkryj koszulki myśliwskie dostępne na portalu z ogłoszeniami dla łowców i pokaż ludziom swoje hobby nie tylko podczas polowania. Koszulka dla myśliwego to uniwersalny element garderoby, który powinien zameldować się w szafie każdej osoby, która dzieli z nami wspólną pasję. Wygodny krój i stonowane kolory (oliwkowa zieleń, moro, khaki) świetnie sprawdzą się w różnych sytuacjach, przez co koszulki myśliwskie w praktyce okazują się być uniwersalnymi dodatkami do codziennych stylizacji. Wiele modeli t-shirtów i polówek dostępnych wśród ogłoszeń dla myśliwych na Łowiec.com.pl zostało ozdobionych charakterystycznymi dla podopiecznych św. Huberta ornamentami. Wśród najbardziej popularnych akcentów zdobiących koszulki myśliwskie pojawiają się zwierzęta – jelenie, dziki, psy myśliwskie oraz tematy roślinne. Posiadamy koszulki z najlepszej jakości bawełny oraz wykonane z syntetyków. Te drugie, ze względu na swoje właściwości – krótki czas schnięcia oraz uwalnianie nadmiaru ciepła i wilgoci ze skóry, świetnie sprawdzą się podczas leśnych przygód.

Nie szata zdobi łowcę, ale koszulka dla myśliwego już tak

Łowiec.com.pl to portal dla myśliwych, na którym, za pośrednictwem darmowych ogłoszeń, spotykają się dwie strony transakcji: kupię i sprzedam. Nasz pomysł spotkał się z pozytywnym odzewem osób, które myślą tylko o jednym… polowaniach. Wśród licznych ogłoszeń możecie znaleźć unikatowe produkty, które powinny znaleźć się na wyposażeniu każdego łowcy. Z całą pewnością należą do nich koszulki myśliwskie, których pokaźną kolekcję zebraliśmy z myślą o pasjonatach polowań.

Strona internetowa www.lowiec.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.lowiec.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj Polityka prywatności