img - megaphone
Dodaj Ogłoszenie

i dotrzyj do grona prawie 7 000
myśliwych miesięcznie!

Wypróbuj i zyskaj!
  • nielimitowana liczbę ogłoszeń
  • za 0 zł
  • przez 90 dni
Dodaj ogłoszenie

Psy

Psy

Szukasz swojego najlepszego przyjaciela? Psy myśliwskie i wszystko dla psów. Ogłoszenia prawdziwie myśliwskie - upoluj coś dla siebie!

Jagdteriery 3 miesięczne

Sprzedam 3 miesięczne szczenięta z...

800 PLN
Nowy Targ
Dodane: 23-09-2020

SUCZKA - WYŻEŁ NIEMIECKI SZORSTKOWŁOSY

Wyżeł niemiecki szorstkowłosy,...

Oddam za darmo
Łódź
Dodane: 22-09-2020

Oddam 2 suczki Oddam 2 suczki rasy wyżeł szorstkowłosy

Oddam za koszt utrzymania 2 suczki...

Oddam za darmo
Limanowa
Dodane: 22-09-2020

Posokowiec Bawarski

W dniu 26.08.2020 roku w hodowli...

1800 PLN
Limanowa
Dodane: 15-09-2020
1500 PLN
Radom
Dodane: 15-09-2020

Niemieckie Terriery Myśliwskie

Polujące Terriery Myśliwskie po...

Włocławek
Dodane: 09-09-2020

Niemieckie Terriery Myśliwskie

Polujące Terriery Myśliwskie po...

Włocławek
Dodane: 09-09-2020

Oddam psa Gończy Palski

Dzień dobry. Jestem właścicielką...

Oddam za darmo
Grodzisk Mazowiecki
Dodane: 28-08-2020

Szczenieta Gończy Słowacki FCI

Szczenięta urodzone 18.06 Dwie...

1800 PLN
Rawicz
Dodane: 18-08-2020

Zaginęły dwa psy

W okolicach Pionek woj. mazowieckie...

Pionki
Dodane: 12-08-2020

Wyżeł niemiecki szorstkowłosy

Pies ma trzy lata, polujący, dobrze...

2100 PLN
Karczew
Dodane: 03-08-2020

Sprzedam psa - ogłoszenia zwierzęta psy myśliwskie

Nie bez kozery mówi się, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Wierność i przywiązanie czworonoga do swojego właściciela są bezcenne w chwilach, gdy ludzie zawodzą. Swoje zasługi w tym względzie mają zarówno psy rasowe, jak i pospolite mieszańce. Wiele osób deklaruje przywiązanie do swojego pupila, jednak chyba nikt nie potrafi docenić jego roli równie mocno jak myśliwi. Większość pasjonatów łowiectwa nie może wyobrazić sobie sytuacji, w której podczas polowania u ich boku nie biegnie pies myśliwski. Dla osób, dla których psy łowieckie są nieodzownym składnikiem rytuału polowania, w naszym serwisie przygotowaliśmy osobną kategorię, w której dominują ogłoszenia sprzedam psa.

Ogłoszenia psy na sprzedaż

Portal Łowiec.com.pl to miejsce w internecie skupiające łowczych z całej Polski. To punkt docelowy wszystkich osób poszukujących wiedzy na temat polowań i sprzętu myśliwskiego. Musiało się znaleźć tu miejsce dla najlepszego przyjaciela łowcy, jakim bez wątpienia jest myśliwski pies gończy. W naszym serwisie udostępniamy ogłoszenia, na których mogą Państwo zaprezentować swoje psy łowieckie lub zakupić psy myśliwskie. Portal to narzędzie zaprojektowane tak, by umożliwić spotkanie się strony kupującej i sprzedającej. I choć jest to spotkanie w wirtualnej przestrzeni, to korzyści z niego mogą być całkiem realne. Zachęcamy wszystkie osoby, które łączy pasja do polowań, do zapoznania się z kategorią ogłoszenia psy na Łowiec.com.pl i wybrania oddanego świadka swoich myśliwskich historii.

Strona internetowa www.lowiec.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.lowiec.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj Polityka prywatności