img - megaphone
Dodaj Ogłoszenie

i dotrzyj do grona prawie 7 000
myśliwych miesięcznie!

Wypróbuj i zyskaj!
  • nielimitowana liczbę ogłoszeń
  • za 0 zł
  • przez 90 dni
Dodaj ogłoszenie

Psy

Psy

Szukasz swojego najlepszego przyjaciela? Psy myśliwskie i wszystko dla psów. Ogłoszenia prawdziwie myśliwskie - upoluj coś dla siebie!

Wyróżnione ogłoszenia (1)

Oddam za darmo
Limanowa
Dodane: 17-02-2021

Owczarek niemiecki krótkowłosy

Rezerwacja owczarka niemieckiego...

2000 PLN
Suwałki
Dodane: 09-02-2021

Wyżeł Weimarski szczeniaki FCI

Witam! Na początku marca 2021 roku w...

1000 PLN
Leszno
Dodane: 05-02-2021

maltese

Mamy te dwa zdumiewające szczenięta...

Oddam za darmo
Busko-Zdrój
Dodane: 30-01-2021

maltese

zarejestrowane szczenieta, 2 suczka i...

Oddam za darmo
Aleksandrów Łódzki
Dodane: 30-01-2021

Oddam Niemiecki Terier Myśliwski

Oddam za darmo psa Niemiecki Terier...

Oddam za darmo
Nysa
Dodane: 21-01-2021

Zapowiedź miotu - posokowiec hanowerski

Zamieszczam ogłoszenie zapowiadające...

1 PLN
Kołobrzeg
Dodane: 21-01-2021

Dostępne piękne pomorskie szczenięta

Dostępne piękne pomorskie szczenięta....

Oddam za darmo
Głowno
Dodane: 10-01-2021

Kupię ułożonego posokowca

Kupię ułożonego posokowca.

Siedlce
Dodane: 30-12-2020

Sprzedam psa - ogłoszenia zwierzęta psy myśliwskie

Nie bez kozery mówi się, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Wierność i przywiązanie czworonoga do swojego właściciela są bezcenne w chwilach, gdy ludzie zawodzą. Swoje zasługi w tym względzie mają zarówno psy rasowe, jak i pospolite mieszańce. Wiele osób deklaruje przywiązanie do swojego pupila, jednak chyba nikt nie potrafi docenić jego roli równie mocno jak myśliwi. Większość pasjonatów łowiectwa nie może wyobrazić sobie sytuacji, w której podczas polowania u ich boku nie biegnie pies myśliwski. Dla osób, dla których psy łowieckie są nieodzownym składnikiem rytuału polowania, w naszym serwisie przygotowaliśmy osobną kategorię, w której dominują ogłoszenia sprzedam psa.

Ogłoszenia psy na sprzedaż

Portal Łowiec.com.pl to miejsce w internecie skupiające łowczych z całej Polski. To punkt docelowy wszystkich osób poszukujących wiedzy na temat polowań i sprzętu myśliwskiego. Musiało się znaleźć tu miejsce dla najlepszego przyjaciela łowcy, jakim bez wątpienia jest myśliwski pies gończy. W naszym serwisie udostępniamy ogłoszenia, na których mogą Państwo zaprezentować swoje psy łowieckie lub zakupić psy myśliwskie. Portal to narzędzie zaprojektowane tak, by umożliwić spotkanie się strony kupującej i sprzedającej. I choć jest to spotkanie w wirtualnej przestrzeni, to korzyści z niego mogą być całkiem realne. Zachęcamy wszystkie osoby, które łączy pasja do polowań, do zapoznania się z kategorią ogłoszenia psy na Łowiec.com.pl i wybrania oddanego świadka swoich myśliwskich historii.

Strona internetowa www.lowiec.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.lowiec.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj Polityka prywatności