img - megaphone
Dodaj Ogłoszenie

i dotrzyj do grona prawie 7 000
myśliwych miesięcznie!

Wypróbuj i zyskaj!
  • nielimitowana liczbę ogłoszeń
  • za 0 zł
  • przez 90 dni
Dodaj ogłoszenie

dzikarze

oddam szczeniaki

szczeniaki lajki...

Oddam za darmo
Śrem
Dodane: 25-10-2020

Pies dzikarz jako prawa ręka myśliwego

Psy myśliwskie dzikarze to określenie dotyczące niewielkich psów o stosunkowo krótkich nogach. Jak sama nazwa wskazuje, ich głównym przeznaczeniem jest towarzyszenie myśliwemu podczas polowań na dziki. Tę kategorię tworzy kilka ras. Psy dzikarze wybierane są pod względem zmysłu myśliwskiego oraz umiejętności poszukiwania i tropienia. Ich zadaniem podczas polowania jest wyszukiwanie potencjalnej zdobyczy i, poprzez oszczekiwanie, wywabienie jej w pole widzenia myśliwego.

Sprzedam i kupię psy dzikarze

Najczęściej wybieraną rasą psów do polowania na dziki są jamniki, gończe polskie, teriery czy beagle. Są to jednocześnie psy myśliwskie, ale także psy powszechnie wybierane jako kompani życia rodzinnego. Odpowiednia tresura i opieka sprawią, że będą nam wiernie towarzyszyć przez całe lata, nie tylko na polowaniach.

Strona internetowa www.lowiec.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.lowiec.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj Polityka prywatności