img - megaphone
Dodaj Ogłoszenie

i dotrzyj do grona prawie 7 000
myśliwych miesięcznie!

Wypróbuj i zyskaj!
  • nielimitowana liczbę ogłoszeń
  • za 0 zł
  • przez 90 dni
Dodaj ogłoszenie

norowce

Szczenięta jamniki szorstkowłose

Jamniki szorstkowłose urodzone...

3000 PLN
Piaseczno
Dodane: 26-06-2024

Psy myśliwskie norowce

Myśliwy bez psa jest jak przysłowiowy żołnierz bez karabinu. Czworonogi to nieodłączni towarzysze leśnych przygód, ale też wierni przyjaciele myśliwych po powrocie do codziennych obowiązków. Wiele osób utożsamia łowiectwo z grupą psów legawych. Zadaniem legawców jest wytropienie zwierzyny i wystawienie jej myśliwemu. Inną ważną grupą uczestników polowań są psy norowce. To z reguły mniejsze rasy, których niepozorne gabaryty i krótkie nóżki umożliwiają penetrowanie lisich, borsuczych czy króliczych nor. Wypłoszone ze swojej kryjówki zwierzę staje się łatwym dla myśliwego celem, stąd rola norowców w polowaniach na niektóre gatunki może być wprost nieoceniona. Wśród ras najlepiej sprawdzających się w zadaniach tego typu są: Terier walijski, Border Terier, Parson Russell Terier, Jamnik norowiec (krótkowłosy lub szorstkowłosy), Niemiecki terier myśliwski i Foksterier krótkowłosy.

Psy norowce w serwisie Łowiec.com.pl

Nasz portal z ogłoszeniami dla myśliwych został zaprojektowany jako platforma integrująca wszystkich miłośników tej wyjątkowej pasji. Na jego łamach spotykają się obie strony transakcji – sprzedam i kupię – wymieniając między sobą ekwipunek myśliwski. Wśród kategorii w naszym serwisie są odzież, optyka, broń, samochody i akcesoria myśliwskie. Nie mogło tu także zabraknąć ogłoszeń dotyczących czworonogów ułatwiających polowania. Sprawdź psy myśliwskie norowce dostępne wśród ogłoszeń na portalu Łowiec.com.pl i wybierz swojego kompana leśnych eskapad.

Strona internetowa www.lowiec.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.lowiec.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj Polityka prywatności