img - megaphone
Dodaj Ogłoszenie

i dotrzyj do grona prawie 7 000
myśliwych miesięcznie!

Wypróbuj i zyskaj!
  • nielimitowana liczbę ogłoszeń
  • za 0 zł
  • przez 90 dni
Dodaj ogłoszenie

gończe

Oddam/znaleziony

Znaleziony pies Karelski pies na...

Oddam za darmo
Kraków
Dodane: 09-11-2020

Szczenięta miot T gończy polski

Dostępne szczenięta gp...

2200 PLN
Dębica
Dodane: 10-10-2020

GOŃCZY POLSKI reproduktory polujące zapraszają

Hodowla użytkowa Jakubowska Złaja...

1300 PLN
Błonie
Dodane: 20-11-2018
1300 PLN
Sanok
Dodane: 10-10-2018

Psy gończe – sprzedam szczenięta polskich ras

Psy gończe były wykorzystywane do polowań już od średniowiecza, o czym mogą zaświadczyć kroniki Galla Anonima oraz innych dawnych autorów. Minęły stulecia, zmieniły się sposoby tropienia zwierzyny, a także rozwinęły narzędzia używane w czasie polowań, jednak psy nadal pełnią bardzo ważną funkcję w myślistwie. Interesują Cię psy gończe polskie, które doskonale sprawdzą się na polowaniu, będą umiały pracować w grupie i wykonywać polecenia myśliwego? W takim razie koniecznie sprawdź naszą ofertę! Doskonały węch, duża siła fizyczna, posłuszeństwo, inteligencja, mocna budowa, wytrzymałość nawet w trudnych warunkach – tym właśnie charakteryzuje się pies gończy polski. Ogłoszenia zamieszczone w naszym serwisie pozwolą Ci wybrać idealnego towarzysza polowań!

Kupię psy gończe polskie – sprawdź nasze ogłoszenia

Psy gończe polskie sprawdzą się nie tylko do tropienia dzikiej zwierzyny – mogą być również doskonałym kompanem na co dzień, np. dla osób bardzo aktywnych fizycznie. W naszej ofercie znajdziesz zatem bardzo przyjazne w stosunku do dzieci szczenięta, które charakteryzują się łagodnym usposobieniem i zrównoważonym charakterem. W serwisie dostępne są także ogłoszenia reproduktorów z renomowanych hodowli. Psy dostępne w ramach ofert zamieszczonych w naszym serwisie mogą również pomagać służbom – np. w poszukiwaniu osób zaginionych. Już teraz sprawdź, czym charakteryzuje się pies gończy polski. Cena zależy od rasy oraz wieku zwierzęcia.

Strona internetowa www.lowiec.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.lowiec.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj Polityka prywatności