img - megaphone
Dodaj Ogłoszenie

i dotrzyj do grona prawie 7 000
myśliwych miesięcznie!

Wypróbuj i zyskaj!
  • nielimitowana liczbę ogłoszeń
  • za 0 zł
  • przez 90 dni
Dodaj ogłoszenie

Szkolenia

Brak ogłoszeń.

Szkolenie psów myśliwskich

Wszyscy wiemy, że pies może być doskonałym partnerem myśliwego. Może, lecz nie musi. Dużo zależy od jego ułożenia i specyficznej relacji na linii zwierzę – człowiek. Tresura psów myśliwskich może zająć sporo czasu i nie mniej pieniędzy. Warto jednak potraktować ją jak inwestycję, z której korzyści będziemy czerpać przez wiele lat. U kogo najlepiej szkolić swojego pupila? U doświadczony treserów, którzy zdają sobie sprawę z zasad, którymi rządzi się myślistwo. Ich oferty znajdziesz na Łowiec.com.pl.

Układanie psów myśliwskich

Wśród naszych ofert są zaawansowane i podstawowe szkolenia psów myśliwskich dostępne w różnych częściach kraju. W tej kategorii mogą też zamieszczać ogłoszenia osoby zainteresowane tego typu kursami. Nasza różnorodna oferta dowodzi, że jeśli chodzi o szkolenie psa myśliwskiego cena może być ważnym, choć nie kluczowym czynnikiem wyboru szkoleniowca.

Strona internetowa www.lowiec.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.lowiec.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj Polityka prywatności