img - megaphone
Dodaj Ogłoszenie

i dotrzyj do grona prawie 7 000
myśliwych miesięcznie!

Wypróbuj i zyskaj!
  • nielimitowana liczbę ogłoszeń
  • za 0 zł
  • przez 90 dni
Dodaj ogłoszenie

psy legawe, wyżły

Wyżeł angielski Pointer

Wyżeł angielski Pointer, użytkowa...

4500 PLN
Końskie
Dodane: 05-07-2022

Szczenięta Mały Munsterlander

12 marca w naszej hodowli przyszło na...

2800 PLN
Bochnia
Dodane: 20-05-2022

Mały Münsterländer - Oferta krycia

Ch.Pl. Mł.Ch.Pl. NICO Hulczyńska...

3000 PLN
Poznań
Dodane: 29-05-2019

Wyżły myśliwskie – z miłości do łowiectwa

Za co kochamy myślistwo? Nie ma jednej, wyczerpującej odpowiedzi na tak postawione pytanie. Każdy z nas ma swoje powody, dla których nie wyobraża sobie życia bez myślistwa. Leśne wyzwania to nie tylko świetna przygoda, nawiązywanie do tradycji, wysiłek fizyczny, kontakt z przyrodą, adrenalina, ale także braterstwo polujących. To ostatnie można poczuć nie tylko względem osób, z którymi ruszamy na łowy, ale także w stosunku do psów łowczych. Czworonogi to nie tylko wierni kompani polowań, ale także najlepsi przyjaciele myśliwych po powrocie do domu. Wyżły myśliwskie i inne rasy psów łowczych są z pewnością jednym z tych powodów, dla których kochamy myślistwo.

Sprzedam lub kupię psy legawe

Łowiec.com.pl to pas startowy dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z łowiectwem, a także dla wszystkich zaprawionych w bojach myśliwych pragnących uzupełnić swój ekwipunek o dodatkowy sprzęt. Bezpłatne ogłoszenia myśliwskie na naszym portalu nie mogły oczywiście pominąć kategorii, w której niepodzielnie panuje wyżeł myśliwski. Wyżły myśliwskie, wyjątkowe psy legawe – szybkie, wytrzymałe, pracowite i wierne, są cenione przez brać łowiecką od dekad. Wśród nich znajdą Państwo szczeniaki i dojrzałe wyżły myśliwskie, które mogą okazać się niebywałym ułatwieniem podczas wypraw myśliwskich i wiernym towarzyszem codziennych spacerów czy zabaw. Zdarzają się również ogłoszenia uwzględniające darmowe transakcje typu oddam wyżła. Niektórzy właściciele, którzy nie mają dłużej możliwości opiekowania się psami, chcą oddać swoich pupilów w dobre ręce. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą ogłoszeń w kategorii wyżły myśliwskie.

Strona internetowa www.lowiec.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.lowiec.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj Polityka prywatności