img - megaphone
Dodaj Ogłoszenie

i dotrzyj do grona prawie 7 000
myśliwych miesięcznie!

Wypróbuj i zyskaj!
  • nielimitowana liczbę ogłoszeń
  • za 0 zł
  • przez 90 dni
Dodaj ogłoszenie

Pluvonin Impregnat do goretexu, odzieży, butów, namiotów

Żywiec (śląskie) | Dodane: 13-12-2018 | Nr ogłoszenia: 1439

25 PLN
0/0
Kategoria Impregnaty do odzieży
Sprzedam/Kupię Sprzedam
Stan Nowe

Pluvonin - Impregnat do odzieży, butów, namiotów, goretexu ....
200 ml


PLUVONIN BALLISTOL
doskonale zabezpieczający przed deszczem, stosowany do odzieży, butów skórzanych i nubukowych, plecaków, namiotów itp.

Z powodzeniem nadaje się również do impregnuje GORE-TEX i inne membrany.

NANOTECHNOLOGIA!!!

PLUVONIN konserwuje i impregnuje wszystkie typy tkanin oraz zamsz, narażone na działanie ekstremalnych czynników atmosferycznych w tym: namioty, plandeki, markizy, żagle, parasole przeciwsłoneczne i przeciwdeszczowe, płaszcze, swetry, skafandry, odzież przeciwdeszczową i zimową (przeciwśniegową),sportową, obuwie i plecaki. PLUVONIN jest idealny dla myśliwych, wędkarzy oraz wszystkich tych, którzy z powodu wykonywanych zawodów lub dyscyplin sportowych są narażeni na działanie ekstremalnych warunków atmosferycznych.
 
Sposób Użycia:
  • 1. Przygotowane do konserwacji lub impregnacji zewnętrzne powierzchnie dokładnie wyczyścić.
  • 2. PLUVOLIN nakładać natryskiem z odległości około 20 do 25 cm od spryskiwanej powierzchni.Spryskiwanie prowadzić przemiennie pionowo i poziomo, kilka razy aby uzyskać właściwy efekt, następnie spryskane powierzchnie suszyć min. 45 minut w temperaturze pokojowej.
 
Oprysk powierzchni należy wykonywać zawsze przy otwartych oknach lub na świeżym powietrzu. Nie nagrzewać pojemnika do temperatury powyżej 50 stopni Celsjusza. N
ie wolno wrzucać zużytego pojemnika do palenisk pieców oraz otwartego ognia. Pojemnik chronić przed dziećmi. podczas prowadzenia oprysku chronić drogi oddechowe i oczy.
Spryskane powierzchnie starannie wysuszyć w przewiewie świeżego powietrza. Pomieszczenia, w których była wykonywana czynność oprysku należy dokładnie przewietrzyć.


Dane techniczne:

  • pojemność: 200 ml
  • Producent: KLEVER, Niemcy 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Pluvonin Impregnat do goretexu, odzieży, butów, namiotów
Ogłoszeniodawca
SklepikMysliwski
607348x xxx pokaż

Strona internetowa www.lowiec.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.lowiec.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj Polityka prywatności