img - megaphone
Dodaj Ogłoszenie

i dotrzyj do grona prawie 7 000
myśliwych miesięcznie!

Wypróbuj i zyskaj!
  • nielimitowana liczbę ogłoszeń
  • za 0 zł
  • przez 90 dni
Dodaj ogłoszenie

Polowania

Brak ogłoszeń.

Wezwanie na polowanie

Łowiec.com.pl to portal myśliwski skupiający miłośników tego pięknego hobby. Pod tym adresem znajdą Państwo wszystko, czego mogą potrzebować osoby parające się polowaniem. Nasz serwis pełni rolę integratora myśliwskiej społeczności oraz bazy wiedzy, z której z pewnością zechcą skorzystać tak doświadczeni, jak i początkujący poszukiwacze leśnych przygód. Na naszych stronach znajdują się również oferty sprzętu dla myśliwych. Są wśród nich m.in. łowieckia optyka, broń, odzież, psy i samochody. Czym jednak byłby nawet najlepszy sprzęt myśliwski, gdyby nie można było go wykorzystać w praktyce? Polowanie to esencja myślistwa, najbardziej wyczekany moment dla każdego łowcy, chwila podczas której możemy sprawdzić swoje umiejętności, przeżyć niezapomniane chwile, ale też poznać ludzi, z którymi dzielimy wspólną pasję.

Polowania w Polsce i nie tylko

Na naszych stronach nie mogło oczywiście zabraknąć informacji o tym, co jest solą myślistwa. Polowania w Polsce mają długą tradycję, począwszy od czasów średniowiecza, gdy były przywilejem najbardziej zamożnych, w tym koronowanych głów, aż po okres, kiedy tereny nad Wisłą przyciągały zagranicznych gości na polowania dewizowe. Również dziś, wielu z nas traktuje każde polowanie jak święto, które należy odpowiednio celebrować. Serwis Łowiec.com.pl, poprzez ogłoszenia o polowaniach, daje Państwu kolejne okazje do świętowania. Wśród naszych ogłoszeń można znaleźć zaproszenia na polowania w Polsce i polowania zagraniczne. Na użytkowników portalu czekają też oferty kół myśliwskich, które zapraszają nowych członków.

Strona internetowa www.lowiec.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.lowiec.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj Polityka prywatności