img - megaphone
Dodaj Ogłoszenie

i dotrzyj do grona prawie 7 000
myśliwych miesięcznie!

Wypróbuj i zyskaj!
  • nielimitowana liczbę ogłoszeń
  • za 0 zł
  • przez 90 dni
Dodaj ogłoszenie

Indywidualne

Brak ogłoszeń.

Polowanie indywidualne z psami

Każdy sposób na polowanie jest dobry. Niektórzy preferują wspólne celebrowanie święta, którym jest przekroczenie granicy lasu. Inni zaś lubią zdać się wyłącznie na własny nos, lub ewentualnie węch swojego czworonożnego przyjaciela wybierając polowanie indywidualne z psem. Niezależnie do tego, który ze sposobów jest Ci bliższy, pamiętaj, że na Łowiec.com.pl znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by ruszyć na łowy.

Bezpłatne ogłoszenia dla myśliwych – kupię i sprzedam

Ten portal jest niczym dobrze wyposażony, internetowych supermarket dla myśliwych. Na naszych wirtualnych regałach, czyli w poszczególnych kategoriach podzielonych na konkretne ogłoszenia, znajdziesz nowy i używany sprzęt myśliwski, a także potrzebną wiedzę i współtowarzyszy. W naszym serwisie dowiesz się m.in., jak zdobyć upoważnienie do wykonywania polowania indywidualnego i gdzie o taki dokument możesz się ubiegać.

Strona internetowa www.lowiec.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.lowiec.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj Polityka prywatności