img - megaphone
Dodaj Ogłoszenie

i dotrzyj do grona prawie 7 000
myśliwych miesięcznie!

Wypróbuj i zyskaj!
  • nielimitowana liczbę ogłoszeń
  • za 0 zł
  • przez 90 dni
Dodaj ogłoszenie

Zbiorowe

Brak ogłoszeń.

Polowania zbiorowe w Polsce

W błędzie tkwi ten, kto sądzi, że ekwipunek jest esencją myślistwa. To bardzo mylne podejście, zubożające postrzeganie tego zajęcia, którego sednem jest łączenie wspólnej pasji z innymi osobami. Dlatego też na naszym portalu zamieszczamy sekcję, w której łowcy mogą skrzyknąć się na wspólną leśną sesję. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię polowanie zbiorowe na dziki, sarny, borsuki lub kaczki, na łamach naszego portalu znajdziesz przydatne informacje i ludzi, z którymi będziesz mógł wyruszyć w knieje.

Polowanie zbiorowe zasady

Łowiec.com.pl to wirtualna enklawa dla ludzi z realną pasją. Sprawdź nasze ogłoszenia i przekonaj się, że mamy wszystko, czego potrzebują początkujący i doświadczeni adepci sztuki myśliwskiej. Jeśli szukasz ekipy do wspólnych wypadów, sprawdź polowania zbiorowe terminy lub zostaw ogłoszenie, gdzie i kiedy możesz ruszyć w teren. Być może wkrótce odezwie się do Ciebie ktoś, kto zechce Ci towarzyszyć.

Strona internetowa www.lowiec.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.lowiec.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj Polityka prywatności