img - megaphone
Dodaj Ogłoszenie

i dotrzyj do grona prawie 7 000
myśliwych miesięcznie!

Wypróbuj i zyskaj!
  • nielimitowana liczbę ogłoszeń
  • za 0 zł
  • przez 90 dni
Dodaj ogłoszenie

hmidt&Bender 4-16X50 PMII

Poznań (wielkopolskie) | Dodane: 30-10-2019 | Nr ogłoszenia: 2756

7700 PLN
0/0
Kategoria Lunety Schmidt Bender
Sprzedam/Kupię Sprzedam
Stan Nowe
Lupka w idealnym stanie, bardzo jasna, tubus 34mm,szkła czyste bez jednej ryski, z pierścieniami montażowymi.
Lunety marki Schmidt & Bender Mark II II 4-16x50 jest skierowana dla osób, którzy poszukują dalekiego zasięgu i dużego zakresiu pola widzenia, i podadprzcietnej jasności w lunecie.
Lunety marki Schmidt & Bender Police Marksman II zostały również zaprojektowane do użytku profesjonalnego przez policję i wojsko i spełniają wszystkie najtrudniejsze normy policyjne i wojskowe. Wszystkie lunety marki Schmidt & Bender Policji Marksman II można bezpiecznie używać do mocnych kalibrów, takich jak. 50 BMG,
Siatka osadzona jest w pierwszej płaszczyźnie ogniskowania z krzyżem typu Mil-Dot, oraz bębny regulacyjne wyskalowane w Milsach pozwalają na bardzo łatwe i szybkie regulacje punktu trafienia przy częstych zmianach odległości, jednocześnie oferująć łatwy sposób zerowania lunety na dowolnym dystansie.
Oferują również korektę paralaksy, wieże MTC, różne ustawienia korekty wzroku.

Wszystkie Lunety serii Police Marksman II firmy Schmidt & Bender są wodoodporne i wypełnione suchym azotem, aby zapobiec gromadzeniu się roszenia w niskich temperaturach i parowania okulara lunery.


lokalizacja właściciela: Poznań (Wielkopolskie)
bezpośredni kontakt do właściciela: 607-919-597 lub [email protected]

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

hmidt&Bender 4-16X50 PMII
Ogłoszeniodawca
Paweł Ruszkiewicz
607919x xxx pokaż

Strona internetowa www.lowiec.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.lowiec.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj Polityka prywatności