img - megaphone
Dodaj Ogłoszenie

i dotrzyj do grona prawie 7 000
myśliwych miesięcznie!

Wypróbuj i zyskaj!
  • nielimitowana liczbę ogłoszeń
  • za 0 zł
  • przez 90 dni
Dodaj ogłoszenie

Lunety Zeiss

Luneta Carl Zeiss ZF 8x56-M

Luneta Carl Zeiss ZF 8x56-M to...

1500 PLN
Chodzież
Dodane: 01-07-2024

Luneta Carl Zeiss ZF 8x56-M

Luneta Carl Zeiss ZF 8x56-M to...

1500 PLN
Chodzież
Dodane: 01-07-2024

Luneta Zeiss Conquest V4 3-12x56

Luneta Zeiss Conquest V4 3-12x56 to...

6000 PLN
Chodzież
Dodane: 28-06-2024

Celowniki optyczne Zeiss

Lunety myśliwskie Zeiss są synonimem precyzji w nawet najbardziej wymagających warunkach. Lunety Zeiss to Mercedes wśród urządzeń optycznych zaprojektowanych na potrzeby polowań. Większość z nas zdaje sobie świetnie sprawę, że lunety myśliwskie Zeiss są jedynie niewielkim kawałkiem tortu, który ma do zaoferowania różnym grupom Klientów ta niemiecka marka. Firma jest jednym z globalnych liderów szeroko rozumianej optyki posiadając swoje oddziały w ponad 30 krajach na różnych kontynentach. Założone w 1846 r. przedsiębiorstwo wyznacza trendy rozwoju, a jego produkty są wykorzystywane w branży inżynierii mechanicznej, motoryzacyjnej, biomedycznej, filmowej, fotograficznej i wielu innych. Motto marki „We make it visible” w pełni oddaje przesłanie asortymentu produkowane przez Zeiss, czyniąc widzialnymi to, co do tej pory było ukryte lub niewyraźne. Nie tylko w myślistwie.

Optyka myśliwska Zeiss

Na naszym portalu gromadzimy bezpłatne ogłoszenia dla myśliwych. Wśród nich znajdą Państwo m.in. kategorię poświęconą optyce. Trudno wyobrazić sobie skuteczne strzały na długim dystansie bronią nie wyposażoną w lunetę. Wiedzą o tym doskonale osoby korzystające z broni kulowej, która ma duże pole rażenia. Celowniki optyczne Zeiss zapewniają dokładną widoczność i świetne przybliżenie celu. Wśród naszych ogłoszeń posiadamy zarówno nowe, jak i używane lunety celownicze Zeiss. Ważne miejsce wśród proponowanych przedmiotów zajmuje kultowa luneta Zeiss HT. Zapraszamy Państwa od przeglądnięcia bezpłatnych ogłoszeń myśliwskich dotyczących optyki łowieckiej i wybrania swojej lunety Zeiss, która zapewni nowe spojrzenie na myślistwo.

Strona internetowa www.lowiec.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.lowiec.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj Polityka prywatności