img - megaphone
Dodaj Ogłoszenie

i dotrzyj do grona prawie 7 000
myśliwych miesięcznie!

Wypróbuj i zyskaj!
  • nielimitowana liczbę ogłoszeń
  • za 0 zł
  • przez 90 dni
Dodaj ogłoszenie

Lunety Leapers

Luneta celownicza Leapers 3-9x40 1" MilDot TF2

Luneta celownicza Leapers 3-9x40 1''...

499 PLN
Żywiec
Dodane: 10-12-2018

Luneta celownicza Leapers UTG 4x32

Luneta celownicza Leapers UTG...

379 PLN
Żywiec
Dodane: 10-12-2018
Żywiec
Dodane: 10-12-2018

Luneta celownicza Leapers UTG 6-24x50 1'' AO R/G MilDot

Luneta celownicza Leapers UTG 6-24x50...

819 PLN
Żywiec
Dodane: 10-12-2018
Żywiec
Dodane: 10-12-2018

Luneta celownicza Leapers UTG 3-9x40 1"AO MilDot EZ-Tap

Luneta celownicza Leapers UTG 3-9x40...

499 PLN
Żywiec
Dodane: 10-12-2018

Luneta Leapers - ogłoszenia kupna i sprzedaży

Odpowiednio dobrana optyka niejednokrotnie decyduje o powodzeniu polowania. Prawidłowy wybór lunety celowniczej pozwala przede wszystkim na wiarygodną ocenę odległości do zwierzyny, jak i jej wytropienie. Dzięki przyrządom celowniczym myślimy może poprawnie zidentyfikować cel i oddać precyzyjny strzał. Ponadto, luneta pomaga podczas zmroku i zmierzchu lepiej orientować się w terenie. Prezentowane w tej kategorii lunety Leapers z pewnością spełniają wymagania doświadczonych myśliwych, którzy od lunet oczekują doskonałej precyzji. Lunety Leapers - nawet używane - mimo lat nadal wykazują się ogromną sprawnością w trudnym terenie.

Lunety Leapers - charakterystyka

Wśród ofert na naszej stronie znajduje się m.in. luneta Leapers 6-24x50, która dzięki możliwości regulacji powiększenia jest bardziej uniwersalna podczas różnego typu polowań. Ponadto, wszystkie modele lunet są wykonane z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają trwałość na lata użytkowania. Wnętrze lunet jest wypełnione azotem, co gwarantuje, iż nie zaparują one pod wpływem wilgoci czy nagłej zmiany temperatury. W wielu modelach znajdują się również podświetlane krzyże o kilku stopniach natężenia, co zdecydowanie ułatwia celowanie. Jednocześnie lunety Leapers zapewniają szeroki kąt widzenia, co w przypadku namierzania zwierzyny ma ogromne znaczenie. Sprawdź ogłoszenia kupna i sprzedaży lunet Leapers na naszej stronie i wybierz model, dzięki którym każde polowanie okaże się sukcesem.

Strona internetowa www.lowiec.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.lowiec.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj Polityka prywatności