img - megaphone
Dodaj Ogłoszenie

i dotrzyj do grona prawie 7 000
myśliwych miesięcznie!

Wypróbuj i zyskaj!
  • nielimitowana liczbę ogłoszeń
  • za 0 zł
  • przez 90 dni
Dodaj ogłoszenie

Lunety Steiner

Luneta STEINER Ranger 3-12x56

Luneta do polowań po zmrokuNiemiecka...

3790 PLN
Żywiec
Dodane: 10-12-2018

Luneta STEINER Nighthunter XTREME 3-15x56?

Luneta do polowań nocnychNiemiecka...

7799 PLN
Żywiec
Dodane: 10-12-2018

STEINER Ranger 3-12x56

  Luneta STEINER Ranger 3-12x56...

4250 PLN
Słupsk
Dodane: 19-11-2018

Kupię myśliwskie lunety Steiner

Polowanie na dziką zwierzynę wymaga specjalistycznego sprzętu, wśród którego należy wymienić broń śrutową, kulową i kombinowaną, a także praktyczne akcesoria dodatkowe, dzięki którym namierzenie zwierzęcia staje się zdecydowanie łatwiejsze. Interesują Cię najwyższej jakości lunety myśliwskie Steiner? W takim razie koniecznie zapoznaj się z asortymentem dostępnym w serwisie internetowym lowiec.com.pl! Wśród naszych ogłoszeń znajdziesz lunety Steiner przeznaczone do polowań w dzień oraz w nocy. Oferujemy zarówno modele fabrycznie nowe, jak i używane. Niemiecka firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji sprzętu optycznego gwarantuje najwyższy poziom satysfakcji z użytkowania lunet myśliwskich. Urządzenia wykonane z doskonałej jakości materiałów charakteryzują się dużą precyzją i przydają się w czasie polowania z zasiadki czy ambony.

Luneta Steiner – sprzedam akcesoria do polowań

Ogłoszenia z lunetami Steiner zamieszczone w naszym serwisie pozwolą Ci skompletować pełne wyposażenie myśliwskie. Dostępne w ofercie urządzenia charakteryzują się dużą wytrzymałością oraz odpornością na wstrząsy i są w stanie przetrwać nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. W sprzedaży znajdziesz nowoczesne urządzenia celownicze wyposażone w innowacyjne funkcje, np. powłokę Diamond-Night. Luneta Steiner to sprzęt przystosowany do pracy w nocy, zapewniający naturalne kolory i wyraźny obraz w rozdzielczości HD. Już teraz zapoznaj się z naszymi ogłoszeniami i postaw na lunety Steiner!

Strona internetowa www.lowiec.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.lowiec.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj Polityka prywatności