img - megaphone
Dodaj Ogłoszenie

i dotrzyj do grona prawie 7 000
myśliwych miesięcznie!

Wypróbuj i zyskaj!
  • nielimitowana liczbę ogłoszeń
  • za 0 zł
  • przez 90 dni
Dodaj ogłoszenie

Lunety Docter

Docter V6 2,5-15x56 4i z szyną Zeiss VM

Precyzyjna i jasna luneta celownicza...

5050 PLN
Słupsk
Dodane: 19-11-2018

Docter Basic 3-12x56

Luneta celownicza Docter Basic...

4290 PLN
Słupsk
Dodane: 19-11-2018

Docter lunety – strzał w dziesiątkę

Luneta celownicza Docter jest wśród myśliwych na całym świecie wyznacznikiem dobrej jakości zaawansowanego sprzętu myśliwskiego. To właśnie ze względu na takie marki jak Docter Optics, zwykło się mawiać, że niemieckie produkty są wyznacznikiem solidności. Firma, której początki sięgają 1984 r., operuje w kilku branżach, w tym najważniejszej z punktu widzenia myśliwskiej pasji, czyli szeroko rozumianej optyki. Wśród miłośników polowań lunety Docter słyną z trwałości i niezawodności w trudnych leśnych warunkach. Dla wielu doświadczonych łowców luneta myśliwska Docter jest synonimem precyzji. Odporność na uszkodzenia i czynniki atmosferyczne, zestawiona z doskonałymi parametrami obiektywu sprawiają, że lunety Docter są ważnym punktem wśród ogłoszeń serwisu Łowiec.com.pl.

Luneta celownicza Docter – kupię, sprzedam

Nasz portal z darmowymi ogłoszeniami dla myśliwych to obowiązkowy przystanek podczas poszukiwań najlepszych okazji w internecie. To tutaj możesz upolować markowy sprzęt myśliwski – tak nowy, jak i używany – w naprawdę atrakcyjnych cenach. Świetnym przykładem możliwości, które oferuje serwis jest chociażby luneta myśliwska Docter, dostępna w kilku wersjach różniących się między sobą parametrami optycznymi. To, co łączy wszystkie lunety Docter to najlepsza jakość wykonania i zastosowanie najwyższej klasy materiałów. Wszystkich członków łowieckiej braci zapraszamy do zapoznania się z pełną paletą ogłoszeń oraz dodawania swoich własnych ofert.

Strona internetowa www.lowiec.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.lowiec.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj Polityka prywatności