img - megaphone
Dodaj Ogłoszenie

i dotrzyj do grona prawie 7 000
myśliwych miesięcznie!

Wypróbuj i zyskaj!
  • nielimitowana liczbę ogłoszeń
  • za 0 zł
  • przez 90 dni
Dodaj ogłoszenie

Samochody

Brak ogłoszeń.

Samochód dla myśliwego

Łowiec.com.pl to portal, na którym pasjonaci myślistwa znajdą wszystko, co jest im niezbędne do praktykowania swojego hobby. Z myślą o miłośnikach polowań, stworzyliśmy darmową bazę ogłoszeń myśliwskich. To miejsce, w którym spotykają się dwie strony transakcji: kupię i sprzedam, dzięki czemu nasz serwis myśliwski oferuje pełne wyposażenie niezbędne każdemu myśliwemu. W asortymencie znajdą Państwo broń, noże, odzież i akcesoria myśliwskie. Nie zapomnieliśmy również o psach myśliwskich, nieodłącznych kompanach łowieckich przygód. Ważne miejsce w naszym katalogu produktów dla myśliwego zajmują pojazdy. Samochód myśliwski to duża inwestycja, jednak z pewnością warto ją podjąć. Niezawodne auto to ogromne ułatwienie podczas polowań. Terenowy pojazd z łatwością przedrze się przez bezdroża i pozwoli dostarczyć cały niezbędny sprzęt na miejsce. Samochód myśliwski sprawdzi się nie tylko na leśnych duktach. To także komfort, bezpieczeństwo i przestrzeń podczas jazdy po miejskich drogach i wyprawach poza miasto, z którego może korzystać cała rodzina. To także moc koni mechanicznych, której pozazdroszczą nam inni kierowcy!

Jak wybrać samochód na polowanie?

Odpowiedni samochód dla myśliwego powinien cechować się przede wszystkim wysokim zawieszeniem, oponami z terenowym bieżnikiem i przestronnym bagażnikiem, w którym z łatwością pomieści się cały sprzęt niezbędny podczas leśnych wypraw oraz upolowana zwierzyna. Nie bez znaczenia jest też łatwy dostęp do tylnej klapy i mocowanie na broń. Samochód myśliwskich może również być wyposażony w całą paletę off-roadowych gadżetów, jak np. dachowe reflektory, dodatkowa krata do przewozu zwierzyny, wyciągarka czy też wzmocnienia ochraniające lakier. Niektóre marki w swoich ofertach posiadają specjalne wersje znanych modeli przygotowane z myślą o potrzebach myśliwych i leśników. Je także znajdziesz w naszym serwisie myśliwskim. Sprawdź ogłoszenia na Łowiec.com.pl i wybierz swój samochód na polowanie.

Strona internetowa www.lowiec.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.lowiec.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj Polityka prywatności