img - megaphone
Dodaj Ogłoszenie

i dotrzyj do grona prawie 7 000
myśliwych miesięcznie!

Wypróbuj i zyskaj!
  • nielimitowana liczbę ogłoszeń
  • za 0 zł
  • przez 90 dni
Dodaj ogłoszenie

Wyżeł niemiecki krótkowłosy

Brak ogłoszeń.

Wyżeł niemiecki

Myśliwy bez psa jest jak żołnierz bez karabinu. Dobrze przygotowany czworonóg ułatwia polowanie i jest najlepszym przyjacielem myśliwego. Jak znaleźć odpowiedniego psa myśliwskiego? Nie jest tajemnicą, że niektóre rasy wykazują specjalne predyspozycje łowieckie. Jedną z nich jest z pewnością wyżeł krótkowłosy niemiecki. Psi behawioryści twierdzą, że jest to inteligentne zwierzę, które chętnie się uczy i jest obdarzone talentem do uprawiania psich sportów. Co więcej, wyżeł niemiecki jest psem silnym, wytrzymałym, odpornym na dolegliwości zdrowotne, łatwo adaptującym się do zmiennych warunków atmosferycznych. Pies wykazuje ogromną dawkę energii, odwagę i pasję myśliwską, przez co świetnie sprawdzi się podczas polowań. To wszystko sprawia, że wyżeł niemiecki to pies, którego nie mogło zabraknąć na łamach naszego portalu dla myśliwych.

Wyżeł niemiecki krótkowłosy cena

Łowiec.com.pl oferuje darmowe ogłoszenia ze świata sportu łowieckiego. Znajdą tu Państwo zarówno oferty sprzętu myśliwskiego, jak i ras psów myśliwskich. Jedną z ich najważniejszych przedstawicieli jest wyżeł krótkowłosy niemiecki. Rozważając oferty szczeniaków rasy wyżeł cena ma znaczenie drugorzędne. Przede wszystkim liczy się udokumentowane pochodzenie czworonoga i geny, jakimi dysponuje. Osoby poszukujące swojego towarzysza polowań zapraszamy do zapoznania się z naszym serwisem. To tu spotykają się dwie strony transakcji – kupię i sprzedam, dzięki czemu Łowiec.com.pl oferuje pełen asortyment wyposażenia myśliwego oraz możlwość wybrania czworonożnego kompana na polowanie.

Strona internetowa www.lowiec.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.lowiec.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj Polityka prywatności