img - megaphone
Dodaj Ogłoszenie

i dotrzyj do grona prawie 7 000
myśliwych miesięcznie!

Wypróbuj i zyskaj!
  • nielimitowana liczbę ogłoszeń
  • za 0 zł
  • przez 90 dni
Dodaj ogłoszenie

Karelski pies na niedźwiedzie

Brak ogłoszeń.

Karelski pies na niedźwiedzie ogłoszenia dla myśliwych

Poznajcie pasa, w którego żyłach płynie pasja do myślistwa. Pies karelski to rasa wyspecjalizowana w polowaniach na grubego zwierza. W historii łowiectwa zasłynęła ona ze swoich myśliwskich kompetencji, które są doceniane przez miłośników tego sportu od dziesięcioleci. Pies na niedźwiedzie wywodzi się z rejonów północnej Europy. To właśnie tamtejsi myśliwi wykorzystywali czworonoga do węszenia niedźwiedzi, łosi lub wilków, a następnie doganiania i osaczania ofiary. Pies karelski przez myśliwych jest ceniony za swą inteligencję, nietuzinkową orientację w terenie, perfekcyjny węch, siłę tura i wytrzymałość charta. Co nie jest także bez znaczenia, karelski pies na niedźwiedzie jest również odporny na niesprzyjające warunki atmosferyczne i infekcje.

Karelski pies na niedźwiedzie sprzedam

Pies karelski ma też jeszcze jedną zaletę – jego niebanalny wygląd przyciąga najbardziej wybrednych miłośników zwierząt. W tej beczce miodu jest jednak łyżka dziegciu, z której warto zdawać sobie sprawę przeglądając karelski pies na niedźwiedzie ogłoszenia. Rasa ta cechuje się dużą niezależnością, upartością, a wytresowanie tego psa może kosztować jego właścicieli sporo czasu. Mimo to, dla osób, których interesuje karelski pies na niedźwiedzie cena zwykle gra rolę drugorzędną, z racji na jego nieprzeciętne kompetencje myśliwskie. Dla wielu z nich posiadanie reprezentanta tej rasy jest wieloletnim marzeniem. Dzięki darmowym ogłoszeniom dla myśliwych na portalu Łowiec.com.pl, możesz spełnić swoje najskrytsze łowieckie zachcianki. Sprawdź karelski pies na niedźwiedzie ogłoszenia, które przygotowaliśmy dla osób poszukujących psa myśliwskiego z prawdziwego zdarzenia.

Strona internetowa www.lowiec.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.lowiec.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj Polityka prywatności