img - megaphone
Dodaj Ogłoszenie

i dotrzyj do grona prawie 7 000
myśliwych miesięcznie!

Wypróbuj i zyskaj!
  • nielimitowana liczbę ogłoszeń
  • za 0 zł
  • przez 90 dni
Dodaj ogłoszenie

Lunety Leica

Brak ogłoszeń.

Optyka myśliwska Leica

Jakie są atrybuty dobrego myśliwego? Sprawność fizyczna, cierpliwość, dyskrecja, wytrzymałość, zwinność – to z pewnością początek długiej listy cech przydatnych podczas łowów. Jednym z ważnych wyróżników myśliwego jest dokładność. Precyzyjne oko jest darem Matki Natury, którym jednak nie może poszczycić się wielu myśliwych. Większość z nas musi posiłkować się pomocą w postaci optyki myśliwskiej. Kapitalnym jej przykładem są lunety myśliwskie Leica. Produkty tej niemieckiej marki cieszą się na całym globie opinią niezawodnych i niebywale precyzyjnych. Firma dostarcza swoim Klientom szeroko pojętej optyki sportowej wykorzystywanej głównie w myślistwie i eksploracji przyrody. Osobnym, acz nie mniej ważnym, segmentem produktów sygnowanych logo tej marki jest fotografia. Skupmy się jednak na tym, co firma ma do zaoferowania myśliwym sprawdzając lunety celownicze Leica wśród ogłoszeń dostępnych na Łowiec.com.pl.

Kupię i sprzedam lunety myśliwskie Leica

Doskonałym przykładem możliwości, które oferują łowcom produkty tej legendarnej marki jest luneta Leica Magnus. To precyzyjne narzędzie celownicze o świetnych parametrach 2,4-16x56. Jest to najjaśniejsza w talii lunet z serii Magnus. Cechuje ją wysoka transmisja światła i duża efektywna źrenica wejściowa o średnim powiększeniu, dzięki czemu luneta umożliwia polowanie po zmroku i przy niewielkim natężeniu światła. Zapraszamy do sprawdzenia oferty darmowych ogłoszeń myśliwskich w kategorii Lunety celownicze Leica i dołączenia do klubu strzelców wyborowych.

Strona internetowa www.lowiec.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.lowiec.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj Polityka prywatności