img - megaphone
Dodaj Ogłoszenie

i dotrzyj do grona prawie 7 000
myśliwych miesięcznie!

Wypróbuj i zyskaj!
  • nielimitowana liczbę ogłoszeń
  • za 0 zł
  • przez 90 dni
Dodaj ogłoszenie

Kolimatory Aimpoint

Aimpoint Micro H2 2MOA montaż Blaser

Zamknięty celownik kolimatorowy Micro...

3399 PLN
Słupsk
Dodane: 19-11-2018

Aimpoint 9000SC 2MOA

Rewelacyjny kolimator typu lunetowego...

1860 PLN
Słupsk
Dodane: 19-11-2018

Celownik kolimatorowy Aimpoint

Każdy zaprawiony w bojach myśliwy zdaje sobie sprawę, że kolimator jest optycznym przyrządem generującym równoległe wiązki promieni świetlnych. Urządzenie wykorzystujące zjawisko kolimacji powstało w latach 60-tych XX wieku i wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością m.in. w armii, rozgrywkach ASG i pracy służb specjalnych. Kolimator może okazać się bardzo przydatny także podczas polowań. Jego zastosowanie skraca do minimum czas poświęcony na namierzanie celu i zwalnia z kłopotliwego obowiązku łączenia muszki ze szczerbinką. Tego typu urządzeń, przenoszących namierzanie celu na wyższy poziom, nie mogło zabraknąć wśród ogłoszeń dla myśliwych na portalu Łowiec.com.pl – najszybciej rozwijającej się bazie ofert dla myśliwych kupię i sprzedam. Wszystkim łowcom poszukującym większej precyzji podczas polowania, proponujemy wzięcie na muszkę kolimatorów Aimpoint.

Celownik Aimpoint – Volvo wśród kolimatorów

Szwecja to średniej wielkości państwo, które może się pochwalić kilkoma markami rozpoznawalnymi pod każdą szerokością geograficzną. To właśnie z żółto-niebieskiej części Skandynawii pochodzą takie brandy jak Volvo, Saab, IKEA, Electrolux, H&M czy chociażby aplikacja Spotify. Szwedzkie korzenie ma także celownik Aimpoint, produkowany przez firmę założoną w 1974 r. Charakterystyczna czerwona kropka, będąca znakiem rozpoznawczym marki, jest dla wielu entuzjastów sportów strzeleckich wyznacznikiem precyzji. Niezawodność, którą odznaczają się kolimatory Aimpoint, jest teraz także dostępna w formie nowego i używanego sprzętu optycznego dla myśliwych w serwisie Łowiec.com.pl.

Strona internetowa www.lowiec.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.lowiec.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj Polityka prywatności