img - megaphone
Dodaj Ogłoszenie

i dotrzyj do grona prawie 7 000
myśliwych miesięcznie!

Wypróbuj i zyskaj!
  • nielimitowana liczbę ogłoszeń
  • za 0 zł
  • przez 90 dni
Dodaj ogłoszenie

Kolimatory

Kolimator Primary Arms Classic 21 mm Micro Reflex

Kolimator Primary Arms Classic 21 mm...

747 PLN
Tarnowskie Góry
Dodane: 16-05-2024

Kolimator Primary Arms Classic 24 mm Mini Reflex

Kolimator Primary Arms Classic 24 mm...

747 PLN
Tarnowskie Góry
Dodane: 16-05-2024

Kolimatory do broni myśliwskiej – strzał w dziesiątkę

Łowieccy pasjonaci wiedzą doskonale, że nawet najbardziej wprawne oko może czasem zawieść. Ograniczona widoczność, słabe doświetlenie czy ruch zwierzęcia sprawiają, że niekiedy wzrok to za mało. Dlatego też wielu myśliwych, kompletując swój sprzęt na łowy, sięga po kolimatory myśliwskie. Celowniki tego typu wykorzystują kolimację (zjawisko uzyskiwania wiązki światła charakteryzującej się niską rozdzielczością). Tę technologię zaczęto wykorzystywać w drugiej połowie ubiegłego wieku i do dziś z powodzeniem używa się jej w wojsku czy właśnie w łowiectwie. Kolimatory do broni myśliwskiej gwarantują precyzję i szybkość oddania strzału, pozwalają namierzać cel przy słabym naświetleniu i ograniczają zjawisko paralaksy.

Sprawdzony kolimator sprzedam w dobrej cenie

Wśród bezpłatnych ogłoszeń dla myśliwych na portalu Łowiec.com.pl nie mogło oczywiście zabraknąć całej gamy celowników kolimatorowych. Znajdą tu Państwo celowniki dedykowane różnym typom broni - kolimator na dubeltówkę, kolimator do wiatrówki, a także sprzęt wykorzystujący różne technologie – kolimator optyczny i kolimator holograficzny, będące nieporównywalnie skuteczniejsze od szczerbinki czy przeziernika. Wreszcie na naszym portalu ze sprzętem łowieckim oferujemy tak nowe, jak i używane kolimatory myśliwskie. To rozróżnienie sprawia, że w naszej ofercie znajdują się kolimatory do broni myśliwskiej w szerokim przedziale cenowym, dzięki czemu swój sprzęt znajdą tu osoby, które mogą sobie pozwolić na większe wydatki, jak i takie, które nie chcą wydawać fortuny na ekwipunek myśliwski.

Strona internetowa www.lowiec.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.lowiec.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj Polityka prywatności