img - megaphone
Dodaj Ogłoszenie

i dotrzyj do grona prawie 7 000
myśliwych miesięcznie!

Wypróbuj i zyskaj!
  • nielimitowana liczbę ogłoszeń
  • za 0 zł
  • przez 90 dni
Dodaj ogłoszenie

Gończy polski -szczenięta FCI

Limanowa (małopolskie) | Dodane: 07-06-2021 | Nr ogłoszenia: 3698

2400 PLN
0/0
Kategoria Gończy polski
Sprzedam/Kupię Sprzedam
Witam serdecznie!

Miło nam poinformować, że początkiem czerwca w hodowli z Serca Beskidu FCI spodziewamy się szczeniąt po rodzicach użytkowanych łowiecko i osiągających sukcesy potwierdzone konkursami jak i certyfikatami użytkowości. A rodzicami miotu zostali:

Saba w Slavnym Gonie NN- OPDI, KTI- Piękna, mądra i o wspaniałej i stabilnej psychice sunia, uwielbiająca ludzkie towarzystwo. Ambitna, szybka, zwinna i chętna do pracy nie tylko w lesie ale również w wodzie. Ma nie poskromione zasoby energii ale w domu spokojna i opanowana. Na wystawach zawsze z ocenami doskonałymi, zwyciężczyni rasy jak i płci przeciwnej. Kilkakrotnie zwyciężczyni klasy. U sędziów podkreślany m.in. przestronny i wydajny ruch, świetny temperament, piękna głowa, typowa reprezentantka rasy.

Borek Nunarak- Mł. Ch.Pl, Ch.Pl, KTI, KDIII(Opus Kłusująca Sfora & Iskra Cnotliwy Nos) to Pies o wspaniałym, silnym charakterze, stabilnej psychice i ogromnej pasji łowieckiej. Sprawdzony na polowaniach zbiorowych ale używany jako skuteczny tropowiec. Pracujący nie ustępliwie, twardo i nie brakuje mu posłuszeństwa. Wielokrotny zwycięzca klasy jak i również kilka krotnie rasy. Zawsze z ocenami doskonałymi. U sędziów podkreślane m.in. doskonale wyważone proporcje, piękna głowa, płynny i przestronny ruch, odpowiednio pojemna klatka, doskonała psychika.

Skojarzenie psów dobieraliśmy pod kontem psychiki, pasji łowieckiej i urody.
Mamy nadzieje, że szczenięta odziedzicza te wszystkie cechy rodziców i będą pięknie reprezentować rasę nie tylko w Polsce ale i również za granicą.

Jest to rasa odnajdująca się w każdych warunkach pod warunkiem odpowiednio dobrego prowadzenia go przez właściciela. My spędzamy czas z psami na spacerach, szczególnie na górskich wyprawach. Zabieramy psy gdzie jest to tylko możliwe. Są członkami naszej rodziny. Tak jak i my uwielbiają spędzać czas w łowisku.

Szczenięta będą socjalizowane od początku tak aby swobodnie mogły odnaleźć się w nowych domach. Postaramy się dobrać odpowiednio szczenięta do zamierzonych celów.
Wraz z wydaniem szczenięcia otrzymają Państwo wyprawki, metrykę, książeczkę zdrowia. Będą odrobaczone i zaszczepione stosownie do wieku. Uzyskają Państwo wskazówki jak dalej postępować i dbać o szczeniaka.

Mile widziane osoby polujące, początkujące w łowiectwie, pasjonaci, przyszli wystawcy, aktywnie spędzający czas (biegi, mantrailing, nosework, canicross, tropienie użytkowe)

Gończy zmienił życie i wciągnął mnie do łowiectwa, wystaw, konkursów i wielu innych aktywności. To przez psa, dla psa i z psem będę rozwijać dalej nasza wspólną pasję.
Darz Bór!

W razie jakichkolwiek pytań proszę o telefon 669459800 lub e-mail [email protected]
FB- z Serca Beskidu FCI

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Gończy polski -szczenięta FCI
Ogłoszeniodawca
Monika
669459x xxx pokaż

Strona internetowa www.lowiec.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.lowiec.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj Polityka prywatności