img - megaphone
Dodaj Ogłoszenie

i dotrzyj do grona prawie 7 000
myśliwych miesięcznie!

Wypróbuj i zyskaj!
  • nielimitowana liczbę ogłoszeń
  • za 0 zł
  • przez 90 dni
Dodaj ogłoszenie

Buty myśliwskie

Brak ogłoszeń.

Obuwie myśliwskie z najwyższej półki

Myśliwy nie szewc, nie może sobie pozwolić na chodzenie bez butów. Wygodne, dobre buty do lasu to jeden z warunków koniecznych udanego polowania, niezależnie od wyników łowów. Odpowiednie ubiór i buty dają myśliwemu komfort i bezpieczeństwo, chronią przed otarciami, wychłodzeniem czy wilgocią. Każdy, kto choć raz brał aktywny udział w polowaniu, świetnie zdaje sobie sprawę, że warunki w lesie mogą być bardzo wymagające, dlatego myśliwskie buty to jeden z tych elementów ekwipunku, gdzie nie ma przestrzeni na kompromisy. Niezależnie od tego, czy stawiają Państwo na kalosze myśliwskie czy buty trekkingowe wodoszczelne, muszą one cechować się najlepszymi parametrami. Właśnie takie obuwie myśliwskie znajdą Państwo na Łowiec.com.pl.

Myśliwskie buty dla pasjonatów łowiectwa

Wśród naszych ogłoszeń w kategorii obuwie myśliwskie posiadamy pełen przekrój butów dla osób traktujących myślistwo na poważnie. Można tu znaleźć zarówno klasyczne kalosze myśliwskie, buty zimowe ocieplane, buty trekkingowe wodoszczelne ze skóry lub z membraną, które świetnie sprawdzą się nie tylko podczas polowań, ale także na górskich szlakach. Powiedzieć o nich, że to dobre buty do lasu, to tak jakby nic nie powiedzieć! Za ich niepodważalną jakością stoją marki, których nie trzeba przedstawiać miłośnikom aktywnego stylu życia, jak chociażby Lemigo, Meindl, Venand czy Hanzel. Na Łowiec.com.pl znajdą Państwo obuwie myśliwskie, które entuzjastom łowiectwa pozwolą zajść naprawdę daleko.

Strona internetowa www.lowiec.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.lowiec.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj Polityka prywatności