img - megaphone
Dodaj Ogłoszenie

i dotrzyj do grona prawie 7 000
myśliwych miesięcznie!

Wypróbuj i zyskaj!
  • nielimitowana liczbę ogłoszeń
  • za 0 zł
  • przez 90 dni
Dodaj ogłoszenie

Paralizatory

Brak ogłoszeń.

Paralizatory obronne

Z pewnością wielu z nas wie, że paralizator to urządzenie elektryczne wytwarzające prąd o małym natężeniu, służące do odparcia napaści. Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę, jak przydatny może okazać się paralizator do samoobrony także podczas polowania. Z założenia użycie tego urządzenia nie może wywołać trwałego uszczerbku na zdrowiu przeciwnika. Paralizatory obronne mogą natomiast chwilowo sparaliżować układ nerwowy napastnika, a przez to skutecznie schłodzić jego zamiary wyrządzenia nam krzywdy. Paralizatory bez zezwolenia w Polsce są dostępne od ukończenia 18 roku życia. Osoby pełnoletnie mogą posiadać paralizator do samoobrony o średniej wartości prądu w obwodzie mniejszej niż 10 mA. Paralizatory obronne są coraz częściej stosowanym urządzeniem do ochrony własnego zdrowia i mienia ze względu na swoją skuteczność i łatwość w obsłudze.

Paralizatory UZI i nie tylko

Na portalu z ogłoszeniami dla myśliwych z prawdziwego zdarzenia nie mogło zabraknąć pełnej gamy tego typu produktów. Wśród nich znajdą Państwo urządzenia renomowanych marek – paralizatory UZI, Phazzer, Mace czy Scorpion. Niektóre z nich zawierają wbudowaną latarkę, która może przyjść z pomocą w kryzysowych sytuacjach podczas polowania. Są wśród nich także paralizatory na odległość – obezwładniające napastnika w dystansie. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi ofertami paralizatorów i ich akcesoriów, a także dodawania swoich darmowych ogłoszeń na portalu Łowiec.com.pl.

Strona internetowa www.lowiec.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.lowiec.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj Polityka prywatności