img - megaphone
Dodaj Ogłoszenie

i dotrzyj do grona prawie 7 000
myśliwych miesięcznie!

Wypróbuj i zyskaj!
  • nielimitowana liczbę ogłoszeń
  • za 0 zł
  • przez 90 dni
Dodaj ogłoszenie

Akcesoria obronne

Brak ogłoszeń.

Akcesoria obronne - ogłoszenia sprzedaży

W tej kategorii znajdują się sprzęt do samoobrony, które mogą być bardzo poręczne zarówno w normalnych sytuacjach życiowych, jak również podczas polowania. W przypadku polowań narzędzia samoobrony mają za zadanie przede wszystkim odstraszyć zwierzynę i/lub zaalarmować towarzyszy polowania. Pomocne w tym mogą okazać się takie artykuły jak różnokolorowe świece dymne, flary sygnalizacyjne, hukowa amunicja i race hukowe oraz hukowo-świetlne. Zachowanie odpowiednich środków bezpieczeństwa to podstawa każdego polowania, dlatego warto zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt wcześniej. Dotyczy to również zabezpieczenia na wypadek nieprzewidzianych sytuacji. Ważne, aby w takich chwilach mieć przy sobie odpowiednie akcesoria, którymi zaalarmujemy pozostałych uczestników polowania, a także przestraszymy zwierzynę, która może np. gotować się do ataku.

Kup artykuły obronne w łowiec.com.pl

W przypadku artykułów słuzących do samoobrony, w łowiec.com.pl prezentujemy ogłoszenia sprzedaży skutecznych środków obrony osobistej. Przede wszystkim są to gazy pieprzowe, które są niezwykle łatwe w użyciu, nie wymagają pozwolenia i bardzo szybko neutralizują napastnika. Ponadto posiadamy również paralizatory oraz niezbędne akcesoria do nich - kabury, baterie, kamery i inne. Artykuły te mogą okazać się bardzo przydatne w chwili zagrożenia, dlatego dobrze jest wcześniej poznać ich działanie czy zasięg, aby następnie umieć się nimi posłużyć, gdy czasu na zastanowienie się jest niezwykle mało.

Strona internetowa www.lowiec.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.lowiec.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj Polityka prywatności