img - megaphone
Dodaj Ogłoszenie

i dotrzyj do grona prawie 7 000
myśliwych miesięcznie!

Wypróbuj i zyskaj!
  • nielimitowana liczbę ogłoszeń
  • za 0 zł
  • przez 90 dni
Dodaj ogłoszenie

Oświetlenie laserowe

Oświetlenie laserowe RealHunter ND30 Arctic

Real Hunter ND30 Arctic   Urządzenie...

690 PLN
Żywiec
Dodane: 07-01-2019
1629 PLN
Żywiec
Dodane: 07-01-2019

Oświetlenie laserowe Laser Genetics ND5

Oświetlenie laserowe - Laser Genetics...

849 PLN
Żywiec
Dodane: 07-01-2019
1369 PLN
Żywiec
Dodane: 07-01-2019

ND40 Arctic Oświetlenie laserowe Real Hunter

ND40 ARCTIC - oświetlenie laserowe...

939 PLN
Żywiec
Dodane: 07-01-2019

ND50 - Oświetlenie laserowe dla myśliwych

Oświetlenie laserowe ND50 dla...

899 PLN
Żywiec
Dodane: 07-01-2019

ND50 Oświetlenie laserowe model Arctic - Subzero

Oświetlenie laserowe ND 50 Arctic -...

1040 PLN
Żywiec
Dodane: 07-01-2019

Latarka laserowa myśliwska – niech stanie się światło!

Każdy pasjonat sztuki myśliwskiej z pewnością wie, że podczas polowania łatwo stracić rachubę czasu. Kolejne godziny mijają bardzo szybko, gdy jesteś zatopiony w swojej pasji. Nim się obejrzysz, las spowija mrok utrudniający polowanie. Brak odpowiedniej widoczności to prawdziwe wyzwanie dla myśliwego. Można mu jednak sprostać uzupełniając swój ekwipunek o oświetlenie laserowe. Tym, którzy nie chcą być zdani na łaskę naturalnego światła dziennego, zapewne przyda się latarka laserowa myśliwska.

Oświetlenie laserowe w dobrej cenie

Proponowane na Łowiec.com.pl latarki laserowe to sprzęt z najwyższej półki myśliwskiego ekwipunku. Urządzenia tego typu stanowią alternatywę dla noktowizorów. Niektóre modele, które mogą być montowane na broń lub urządzenia optyczne, łączą w sobie właściwości oświetlenia taktycznego i laserowego wskaźnika celu. Latarka laserowa myśliwska zapewnia promień światła o zasięgu nawet do kilku kilometrów. Wyposażenie tej klasy zwykle wiąże się z pokaźnym uszczupleniem budżetu myśliwego. Z myślą o różnorodnych potrzebach i możliwościach reprezentantów łowieckiej rodziny, na Łowiec.com.pl przygotowaliśmy szeroką ofertę latarek laserowych. Przeglądając darmowe ogłoszenia dla myśliwych każdy łowca z łatwością znajdzie tu sprzęt adekwatny do jego zapotrzebowania. Zachęcamy do zapoznania się z ofertami w kategorii oświetlenie laserowe, a także dodawania bezpłatnych ogłoszeń typu kupię lub sprzedam, obejmujących różnorodne elementy myśliwskiego rynsztunku.

Strona internetowa www.lowiec.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.lowiec.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj Polityka prywatności