img - megaphone
Dodaj Ogłoszenie

i dotrzyj do grona prawie 7 000
myśliwych miesięcznie!

Wypróbuj i zyskaj!
  • nielimitowana liczbę ogłoszeń
  • za 0 zł
  • przez 90 dni
Dodaj ogłoszenie

Akcesoria myśliwskie

Sprzedam sztućce osadzone w parostkach

Sprzedam sztućce dla myśliwych

200 PLN
Bytom
Dodane: 19-04-2024

Sprzedam sztućce osadzone w parostkach

Sprzedam sztućce w parostkach

Bytom
Dodane: 19-04-2024

Akcesoria myśliwskie - ogłoszenia sprzedaży i kupna

W łowiec.com.pl znajdziesz liczne artykuły myśliwskie, które ułatwiają zarówno przebywanie w terenie, jak i są niezbędne podczas samego polowania. Łowiectwo to nie tylko samo strzelanie do zwierzyny, ale również godziny spędzone w głuszy. W związku z tym w łowiec.com.pl znajdują się ogłoszenia sprzedaży myśliwskich gadżetów, bez których trudno się obejść. Są wśród nich szczelne i trzymające długo temperaturę termosy na napoju i posiłki, moskitiery, które chronią przed owadami, jak również specjalnie preparaty ochronne oraz łagodzące ukąszenia. Ponadto nasi użytkownicy oferują latarki ręczne oraz czołowe, które oświetlają otoczenie podczas zmierzchu i świtu. Innym gadżetem myśliwskim, dostępnym na naszych łamach, są stołki, doskonale sprawdzające się podczas długich polowań. Poza tym polecamy raportówki - stylizowane, bardzo eleganckie i pojemne torby.

Najprzydatniejsze artykuły łowieckie

Akcesoria przydatne podczas przebywania w terenie to nie wszystko. Niezwykle istotne podczas polowania wabiki, których nie brakuje w naszym serwisie. Wśród nich znajdują się wabiki w płynie, gwizdki, rogi i inne, przeznaczone do wabienia lisów, ptactwa różnego rodzaju, jeleni, byków, sarny, dzików i innych. Ponadto w tej kategorii znajdują się przyrządy oświetlenia laserowego, niezastąpione podczas nocnych polowań, kiedy to precyzyjne wskazanie celu jest niezwykle istotne. Sprawdź ogłoszenia kupna i sprzedaży akcesoriów łowieckich i znajdź sprzęt dopasowany do Twoich potrzeb.

Strona internetowa www.lowiec.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.lowiec.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj Polityka prywatności