img - megaphone
Dodaj Ogłoszenie

i dotrzyj do grona prawie 7 000
myśliwych miesięcznie!

Wypróbuj i zyskaj!
  • nielimitowana liczbę ogłoszeń
  • za 0 zł
  • przez 90 dni
Dodaj ogłoszenie

Termowizja

CELOWNIK TERMOWIZYJNY PULSAR TRAIL XP50

Witam, Posiadam na sprzedaż...

10500 PLN
Giżycko
Dodane: 26-04-2024

PULSAR THERMION XG50 THERMAL RIFLESCOPE PL76529 | IndoOptics

READY IN STOCK PRODUK ORIGINAL AND...

16783 PLN
Bartoszyce
Dodane: 02-04-2024
11505 PLN
Biała Podlaska
Dodane: 02-04-2024
2863 PLN
Biała Podlaska
Dodane: 02-04-2024

Termowizja myśliwska – sprawdź ogłoszenia kupię i sprzedam na Łowiec.com.pl

Wciel się w rolę amerykańskiego żołnierza czy pracownika służb ratowniczych – zapewnią Ci to lunety myśliwskie termowizyjne. Korzystaj z nowinek technologicznych rodem z filmów akcji i docieraj tam, gdzie inni nie mają szans. W porównaniu do noktowizji, termowizja dla myśliwych zapewnia wysoki kontrast obrazu oraz brak wpływu światła widzialnego na funkcjonowanie. Jeśli skorzystasz z tej nowoczesnej technologii obrazowania energii cieplnej, zaoszczędzisz godziny stracone na zabawę w chowanego ze zwierzyną. Termowizja myśliwska to przepustka do świata polowań przez duże „P”. Sprawdź serwis Łowiec.com.pl i odkryj możliwości, które oferują Ci lunety myśliwskie termowizyjne.

Termowizja dla myśliwych – ciepło, cieplej, gorąco…

Czysty i wyraźny obraz, stałe przybliżenie, ochrona przed wstrząsami, tryb obserwacji dziennej i nocnej – to tylko niektóre zalety polowań, w których towarzyszy nam termowizor myśliwski. Jego wykorzystanie sprawia, że nic ważnego nie umknie przed bystrym okiem obserwatora, a emocje przy tropieniu sięgną temperatury wrzenia. Luneta termowizyjna i termowizor myśliwski to niezbędnik każdego nocnego łowcy. Dość powiedzieć, że niektóre urządzenia zapewniają detekcję z odległości nawet tysiąca metrów! Pamięć na karty SD oraz zasilanie akumulatorowe umożliwia dłuższy czas rejestrowania. Istnieje możliwość przesyłania zebranego materiału za pomocą bezprzewodowego Wi-Fi lub Bluetooth, a także za pomocą kabla, poprzez port USB. Sprawdź darmowe ogłoszenia dla myśliwych kupię, sprzedam na Łowiec.com.pl i odkryj pełen potencjał, który ma do zaoferowania termowizja myśliwska.

Strona internetowa www.lowiec.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.lowiec.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj Polityka prywatności