img - megaphone
Dodaj Ogłoszenie

i dotrzyj do grona prawie 7 000
myśliwych miesięcznie!

Wypróbuj i zyskaj!
  • nielimitowana liczbę ogłoszeń
  • za 0 zł
  • przez 90 dni
Dodaj ogłoszenie

Noktowizja

sprzedam nowy celownik noktowizyjny

Do sprzedania nowy ( jeszcze w...

1950 PLN
Siemiatycze
Dodane: 04-12-2023

KEPPELER .223 REM MEGA DOINWESTOWANY

SPRZEDAM KEPPELER .223 REM MEGA...

36500 PLN
Augustów
Dodane: 02-11-2023

LUNETA NOKTOWIZYJNA PULSAR DIGEX N455

SPRZEDAM LUNETA NOKTOWIZYJNA PULSAR...

4200 PLN
Augustów
Dodane: 02-11-2023

MONOKULAR TERMOWIZYJNY NIGHT PEARL SCOPS 35 PRO II

SPRZEDAM MONOKULAR TERMOWIZYJNY...

7400 PLN
Augustów
Dodane: 01-11-2023

PULSAR N455

Sprzedam luneta noktowizyjna PULSAR n455

4690 PLN
Jelenia Góra
Dodane: 31-10-2023

Laserowy celownik do pistoletów (W-125 WINGUN)

Celownik laserowy do pistoletów...

99 PLN
Żywiec
Dodane: 10-12-2018

Kupię, sprzedam noktowizor myśliwski

Gdy zapada zmrok, dopiero wtedy zaczynają się schody. Polowanie o różnych porach dnia, gdy warunki atmosferyczne nie sprzyjają, jest przeznaczone tylko dla wytrawnych łowców. Profesjonalizm oznacza podejście do tematu na sto procent. Noktowizor dla myśliwych to jeden z tych przedmiotów, które niezbędne są do misji, które mają zakończyć się powodzeniem. Połączenie dobrej jakości obrazu, odporności na wilgoć, deszcz oraz wstrząsy, wygody w użytkowaniu. Sprzęt, który znajdziesz na liście ogłoszeń kupię, sprzedam na stronie Łowiec.com.pl ułatwi nie tylko polowanie, ale także poruszanie się w gęstym lesie, przy grach i zabawach w paintball, ASG czy wyprawach grotołazów.

Noktowizor dla myśliwych, luneta z noktowizorem – bystrość spojrzenia pod osłoną nocy

Czasy się zmieniły. Świat poszedł do przodu. Progres ten można zauważyć także w sprzęcie łowieckim. Noktowizor wojskowy nie jest już dostępny tylko w jednostkach specjalnych i w grach komputerowych, ale może po niego sięgnąć każdy pasjonat poruszania się w terenie. Także i Ty możesz zaopatrzyć się w taki sprzęt jak luneta z noktowizorem czy noktowizor myśliwski – wystarczy, że znajdziesz swój noktowizor używany lub nowy wśród produktów dostępnych w naszym serwisie. Dopracowana optyka, nowoczesny sensor pozwolą opuścić kurtynę ciemności, zapewniając widoczność jak na dłoni. Idealne urządzenia do oceny łowiska, nawet bez użycia rąk. Nagrywanie czy sesja zdjęciowa pod osłoną nocy czy przy sporym natężeniu promieni słonecznych nie stanowi żadnego problemu. Bogata gama produktów noktowizyjnych tylko na Łowiec.com.pl.

Strona internetowa www.lowiec.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.lowiec.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj Polityka prywatności