img - megaphone
Dodaj Ogłoszenie

i dotrzyj do grona prawie 7 000
myśliwych miesięcznie!

Wypróbuj i zyskaj!
  • nielimitowana liczbę ogłoszeń
  • za 0 zł
  • przez 90 dni
Dodaj ogłoszenie

Dalmierze

Brak ogłoszeń.

Dalmierz myśliwski i lornetka z dalmierzem – darmowe ogłoszenia dla myśliwych

Precyzja, refleks i podjęcie szybkiej decyzji – to kluczowe składowe efektywnego polowania. Bez precyzyjnego sprzętu, gwarantującego szybkie i dokładne namierzenie celu, udana wyprawa może spełznąć na niczym, nawet przy najdroższym ekwipunku. Skorzystaj z wyjątkowej, bogatej oferty i wybierz sprzęt, który zagwarantuje Ci szybką i doskonałą ocenę sytuacji w plenerze. Lornetka z dalmierzem i dalmierz myśliwski dostępne na portalu Łowiec.com.pl sprawią, że życie myśliwego stanie się dużo łatwiejsze. Dzięki naszej ofercie masz do dyspozycji Twoje „sokole oko” na wyciągnięcie ręki. Zobaczysz to, co chcesz, a nawet i więcej. Trafiaj do celu, a nie kulą w płot dzięki najlepszemu sprzętowi optycznemu dostępnemu wśród darmowych ogłoszeń dla myśliwych kupię i sprzedam sprzęt łowiecki.

Nowy i używany dalmierz myśliwski – niezawodność w każdych warunkach

Laserowy dalmierz myśliwski łączy w sobie dwa parametry – niewielkie rozmiary i ogromny zasięg, nawet do 900 metrów. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy modele nowe i testowane już przez naszych kolegów po fachu. Łowiecka praktyka pokazuje, że używany dalmierz myśliwski może sprawdzać się w boju równie dobrze co nowe urządzenie. Markowy sprzęt sprawi, że szybko i bez odrywania oka ocenisz wszystkie potrzebne Ci parametry w każdych warunkach pogodowych. Wystarczy, że w Twojej kieszeni znajdzie się odpowiedni kieszonkowy mikroskop, sprzęt który nie zawiedzie Cię w najbardziej odpowiednim momencie, gdy liczy się każda sekunda. Przejrzyste oraz intuicyjne menu, błyskawiczny pomiar sprawiają, że nawet początkujący łowcy nie będą mieli problemu z jego obsługą i wykorzystaniem wszystkich funkcji urządzenia. Lornetka z dalmierzem czy dalmierz myśliwski? Oto jest pytanie! Wybór pozostawiamy Tobie. Wszystkie dostępne produkty w kategorii dalmierzy myśliwskich znajdziesz w serwisie dla myśliwych Łowiec.com.pl.

Strona internetowa www.lowiec.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.lowiec.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj Polityka prywatności