img - megaphone
Dodaj Ogłoszenie

i dotrzyj do grona prawie 7 000
myśliwych miesięcznie!

Wypróbuj i zyskaj!
  • nielimitowana liczbę ogłoszeń
  • za 0 zł
  • przez 90 dni
Dodaj ogłoszenie

Ostrzałka Work Sharp Guided Sharpening

Żywiec (śląskie) | Dodane: 07-01-2019 | Nr ogłoszenia: 2344

299 PLN
0/0
Kategoria Ostrzałki do noży
Sprzedam/Kupię Sprzedam
Stan Nowe

System ostrzący Work Sharp Guided Sharpening


Work Sharp Guided Sharpening System to system ostrzący stworzony dla zaawansowanych jak i początkujących posiadaczy noży.
Pozwala na zaostrzenie każdego rodzaju ostrza, większości narzędzi domowych oraz narzędzi outdoorowych.
Ostrzałka została zaprojektowana przez specjalistów w taki sposób, aby każdy mógł jej używać bez specjalnej wiedzy i doświadczenia w ostrzeniu.
Ostrzałka Work Sharp Guided Sharpening posiada kilka osełek, dzięki którym można naostrzyć każdy rodzaj noży i narzędzi.
Zastosowano tu innowacyjny system Pivot-Response, który gwarantuje zaostrzenie narzędzia od nasady aż po jego czubek.
System Pivot-Respons pozwala ostrzyć noże zakrzywione w tak samo prosty sposób co noże o głowniach prostych.
Ostrzenie może odbywać się na dwa sposoby w zależności od poziomu umiejętności użytkownika oraz rodzaju poddawanego ostrzeniu ostrza.
Ruch obrotowy platformy można zablokować, tworząc w ten sposób płaską powierzchnię do ostrzenia prostych lub zakrzywionych ostrzy.
Dla osób początkujących zaleca się korzystanie z ruchomej platformy ostrzącej, która wykonuje najtrudniejszą pracę za nas.
Model Guided Sharpening wyposażono w prowadnice kątowe o nachyleniu 17° i 20°, które mocowane są przy pomocy magnezu.
Do ostrzenia posłużą dwie wyjmowane płytki diamentowe o gradacjach 320 i 600, a także 3 pręciki ceramiczne o różnych wielkościach, gradacjach i przeznaczeniu.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Ostrzałka Work Sharp Guided Sharpening
Ogłoszeniodawca
SklepikMysliwski
607348x xxx pokaż

Strona internetowa www.lowiec.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.lowiec.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj Polityka prywatności