img - megaphone
Dodaj Ogłoszenie

i dotrzyj do grona prawie 7 000
myśliwych miesięcznie!

Wypróbuj i zyskaj!
  • nielimitowana liczbę ogłoszeń
  • za 0 zł
  • przez 90 dni
Dodaj ogłoszenie

Multiloole

Brak ogłoszeń.

Kupię lub sprzedam multitoole i scyzoryki dla myśliwych

Myślistwo to pasja wymagająca wielu umiejętności. Zaangażowanie wszystkich zmysłów, nienaganna sprawność fizyczna, pełna koncentracja – to tylko kilka przykładów umiejętności, które do perfekcji powinien opanować idealny łowca. Nie bez kozery jednym z podstawowych narzędzi w ekwipunku myśliwego są multitoole – urządzenia o wielu talentach. Wielofunkcyjne scyzoryki i multitoole znajdziesz na Łowiec.com.pl.

Saperki pierwszej potrzeby

Saperki, czyli zgrabne i trwałe łopatki, są wymieniane jednym tchem, obok multitooli i scyzoryków, jako elementarz myśliwego. Narzędzia te mogą przyjść z pomocą w wielu zaskakujących sytuacjach, o które nietrudno podczas polowania. Zdając sobie sprawę z licznych funkcji, które może pełnić sprawdzona w bojach saperka, zadbaliśmy o to, by wśród ogłoszeń dla myśliwych nie zabrakło właśnie tych narzędzi.

Strona internetowa www.lowiec.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.lowiec.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj Polityka prywatności