img - megaphone
Dodaj Ogłoszenie

i dotrzyj do grona prawie 7 000
myśliwych miesięcznie!

Wypróbuj i zyskaj!
  • nielimitowana liczbę ogłoszeń
  • za 0 zł
  • przez 90 dni
Dodaj ogłoszenie

Oddam psa

Wrocław (dolnośląskie) | Dodane: 05-09-2019 | Nr ogłoszenia: 2671

0/0
Kategoria Pozostałe
Sprzedam/Kupię Sprzedam
Timon to niezwykle radosny piesek. Ma prawie 2 latka i wciąż kipi energią. Lubi się bawić i jak na potomka teriera przystało, aportować może w nieskończoność:) Niezwykle zaciekle szuka zabawki rzuconej w trawę lub liście. Lubi się głaskać i przytulać i tylko czeka aż ktoś wyciągnie do niego rękę. Jest nauczony czystości, nie wchodzi do wyznaczonych pomieszczeń, nie skacze na łóżka i kanapy, nie niszczy nic w domu. Przeraźliwie boi się kąpieli ( choć po kilkudziesięciu takich stoi już cierpliwie).
Musimy go oddać bo od tygodnia przejawia agresywne zachowania. Pogryzł psa znajomych bez powodu i capnął zębami bez ostrzeżenia naszego 9 miesięcznego synka. Do tej pory bawił się z dziećmi (w wieku od 3 lat) niezwykle łagodnie i nic nie wskazywało że obudzi się w nim zły duch. Piesek jest już po kastracji, jednak my nie odważymy się już mu zaufać i raczej nie polecam do rodziny z dziećmi.
Timonek jest szczepiony, regularnie odrobaczany i bierze tabletki na kleszcze (symparica). Je karmę brit adult M, która mieszam mu z kasza lub ryżem i gotowanyn kurczakiem. Uwielbia marchewki:)
Umie siadać na komendę, zostać na miejscu, czekać aż odłoży się miskę z jedzeniem, aportować, dawać łapę, reaguje na komendę zostaw. Raczej wraca przywołany po imieniu, chyba że jest silna pokusa wtedy trzeba wydać komendę szukaj, najlepiej mając patyk przygotowany do rzucenia. Szukanie jest silniejsze od innych pokus:)

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Oddam psa
Ogłoszeniodawca
Marta Flisak
515081x xxx pokaż

Strona internetowa www.lowiec.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.lowiec.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj Polityka prywatności