img - megaphone
Dodaj Ogłoszenie

i dotrzyj do grona prawie 7 000
myśliwych miesięcznie!

Wypróbuj i zyskaj!
  • nielimitowana liczbę ogłoszeń
  • za 0 zł
  • przez 90 dni
Dodaj ogłoszenie

Bocki śrutowe

Super Brno

Sprzedam Bocka SUPER BRNO 12/70 pełne...

5900 PLN
Lublin
Dodane: 24-03-2024

Sprzedam

BOK BETTINSON XTRAIL KAL 12/76

Suwałki
Dodane: 20-03-2024

Super Brno

Sprzedam Bocka SUPER BRNO 12/70 pełne...

6000 PLN
Lublin
Dodane: 10-03-2024

Hiszpańska Zabala 12-76

Hiszpańska Zabala 12-76 to...

2200 PLN
Szczecinek
Dodane: 08-05-2022

Bock broń w przystępnej cenie

Łowiectwo zrodziło się z miłości do przyrody i przygody. Praktykowane od wieków, dziś jest praktycznie dostępne dla wszystkich zainteresowanych, posiadających w sobie odpowiednią dawkę determinacji. Po uzyskaniu uprawnień myśliwego i zapisaniu się do koła łowieckiego, nadchodzi czas na kompletowanie ekwipunku. Ten zwykle nie należy do tanich przyjemności, jednak portal Łowiec.com.pl udowadnia, że łowiectwo nie musi być drogie.

Broń myśliwska bock – kupię, sprzedam

Strzelba bok to dla licznych myśliwych niezawodna partnerka leśnych eskapad. Wielu łowców ceni jej niezawodność i skuteczność. Wśród naszych ogłoszeń znajdziesz nową i używaną bok broń śrutową. Sprawdź nasze ogłoszenia i przekonaj się, że łowiectwo nie jest zarezerwowane wyłącznie dla krezusów. Osoby pragnące sprzedać swój sprzęt, zachęcamy do zamieszczania darmowych ogłoszeń.

Strona internetowa www.lowiec.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.lowiec.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj Polityka prywatności