img - megaphone
Dodaj Ogłoszenie

i dotrzyj do grona prawie 7 000
myśliwych miesięcznie!

Wypróbuj i zyskaj!
  • nielimitowana liczbę ogłoszeń
  • za 0 zł
  • przez 90 dni
Dodaj ogłoszenie

Sportowa

Karabin AKM RU-S kal. 7,62×39 produkcja Iżewsk 1971r.

Karabinek samopowtarzalny AKM, kal....

4900 PLN
Tarnowskie Góry
Dodane: 15-04-2024

Karabin sportowy Sarsilmaz SAR56 5,56x45 (223)14″

Sarsilmaz SAR 56 to tłokowy AR-15 w...

12310 PLN
Tarnowskie Góry
Dodane: 25-03-2024

Karabinek TOZ-8M kal. 22lr z lunetą 3-9x40

Karabinek TOZ-8M kal.22lr. z lunetą...

1350 PLN
Tarnowskie Góry
Dodane: 25-03-2024

Karabin sportowy Sarsilmaz SAR56 5,56x45 (.223)11″

Sarsilmaz SAR 56 to tłokowy AR-15 w...

12120 PLN
Tarnowskie Góry
Dodane: 25-02-2024

Broń sportowa - ogłoszenia kupna i sprzedaży

W tej kategorii znajdują się oferty sprzedaży i kupna broni palnej sportowej, zarówno karabinów, jak i pistoletów. Broń palna sportowa jest przeznaczona m.in. do używania na strzelnicy, w ramach zawodów sportowych i tym podobnych. Według wymogów określonych przepisami prawa, do broni sportowych możemy zaliczyć: każdy rodzaj broni bocznego zapłonu w kalibrze do 6 mm, centralnego zapłonu do kalibru 12 mm, jak również broni gładkolufowej i czarnoprochowej o dowolnym kalibrze. Jedynym ograniczeniem jest to, iż nie można z tych broni strzelać w sposób ciągły, a jedynie pojedynczy. W serwisie łowiec.com.pl znajdują się oferty sprzedaży broni sportowej różnych marek, m.in. KBKS Walther, Landmann, Striela, TOZ i inne. Są to pistolety sportowe, jak i karabiny, które mogą być użytkowane wyłącznie przez osoby posiadające stosowne zezwolenie.

Używana broń sportowa - na co warto zwrócić uwagę?

Poza oczywistymi parametrami, jakimi są kaliber broni i jego rodzaj (karabin/pistolet), każdy użytkownik chcący nabyć broń powinien szczególnie zwrócić uwagę na stan techniczny danego modelu. W tym wypadku ogromne znaczenie ma częstotliwość i poprawność konserwacji, o której powinien nam opowiedzieć właściciel danej sztuki. Możemy jednak przyjąć, iż broń krótka używana, ale pochodząca od znanego producenta, mimo lat będzie nadal sprawna. Warto jednak zwrócić uwagę na stan przyrządów celowniczych, magazynków, dźwignię blokady zamka czy stan przewodu lufy, zarówno w pistoletach, jak i karabinach sportowych.

Strona internetowa www.lowiec.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.lowiec.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj Polityka prywatności