img - megaphone
Dodaj Ogłoszenie

i dotrzyj do grona prawie 7 000
myśliwych miesięcznie!

Wypróbuj i zyskaj!
  • nielimitowana liczbę ogłoszeń
  • za 0 zł
  • przez 90 dni
Dodaj ogłoszenie

Półautomaty kulowe

Karabin sportowy Sarsilmaz SAR56 5,56x45 (223)14″

Sarsilmaz SAR 56 to tłokowy AR-15 w...

12310 PLN
Tarnowskie Góry
Dodane: 08-07-2024

Broń półautomatyczna - oferty sprzedaży

Broń myśliwego z prawdziwego zdarzenia musi być nie tylko celna i wygodna w użytkowaniu, ale także powinna wyglądać estetycznie. Najważniejsze jednak, aby była odpowiednio dobrana pod rodzaj polowania i zwierzyny. W przypadku półautomatu kulowego nie możemy polować na małą zwierzynę - w ich wypadku należy stosować amunicję śrutową do 4,5 mm. W przypadku grubej zwierzyny myśliwi korzystają właśnie z półautomatów kulowych. Warto przy tym pamiętać, iż posiadaną broń należy odpowiednio konserwować oraz raz do roku - przestrzelić. Dzięki temu mamy pewność, iż przed oddaniem strzału broń półautomatyczna jest w pełni sprawna oraz bezpieczna. Pozwala to uniknąć nieprzewidzianych wypadków, jak również niecelnych strzałów. Jednocześnie broń półautomatyczna umożliwia oddanie natychmiast dodatkowego strzału lub zachowanie większej koncentracji i obserwowanie trafionej zwierzyny po oddaniu pierwszego strzału.

Karabiny myśliwskie

Wśród dostępnych półautomatów kulowych znajdują się zarówno nowe, jak i używane modele - w tym również egzemplarze kolekcjonerskie. Wyróżnia je przede wszystkim wysoka jakość wykonania, która gwarantuje udane polowania zbiorowe lub indywidualne. Dobrze dobrany karabin myśliwski oraz optyka umożliwiają oddawanie celnych strzałów na większe odległości bez potrzeby podchodzenia pod zwierzynę. Wśród dostępnych broni półautomatycznych znajdziesz modele o następujących kalibrze: 22l.r., 338 Lapua Magnum, 308Win., 223Rem, 5,56 mm, 8x57JS i inne.

Strona internetowa www.lowiec.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.lowiec.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj Polityka prywatności