img - megaphone
Dodaj Ogłoszenie

i dotrzyj do grona prawie 7 000
myśliwych miesięcznie!

Wypróbuj i zyskaj!
  • nielimitowana liczbę ogłoszeń
  • za 0 zł
  • przez 90 dni
Dodaj ogłoszenie

Pistolety

Pistolet Canik TP9SFx kal. 9mm/P

Fabrycznie nowy pistolet Canik TP9SFx...

2990 PLN
Słupsk
Dodane: 19-11-2018

Pistolet Canik P120 Black kal. 9mm/P

Fabrycznie nowy pistolet Canik P120...

2990 PLN
Słupsk
Dodane: 19-11-2018

Pistolet Canik TP9SF BLACK kal. 9mm/P

Fabrycznie nowy pistolet Canik TP9SF...

2350 PLN
Słupsk
Dodane: 19-11-2018

Pistolet Canik TP9SF Elite Tungsten kal. 9mm/P

Fabrycznie nowy pistolet Canik TP9SF...

2450 PLN
Słupsk
Dodane: 19-11-2018

Konwersja Sig Sauer P226 X-R kal. 22lr

System wymienny do pistoletu Sig...

1950 PLN
Słupsk
Dodane: 19-11-2018

Pistolety myśliwskie ogłoszenia

W tej kategorii znajdują się różnorodne modele broni krótkiej - zarówno pistolety używane, jak i nowe. Dostępne modele to pistolety o kalibrach: 9 mm, 7,65 mm .45ACP, .38SA lub 40S&W. Broń mogą zakupić osobiście jedynie osoby do tego upoważnione. W sklepie lowiec.com.pl znajdziesz krótką broń sportową, kolekcjonerską i przeznaczoną do ochrony osobistej. Wśród modeli broni nasi użytkownicy oferują m.in. STP SWAT, TM BOMAR, SPARTA, SENTRY, jak również Sig Sauer, Smith&Wesson, Heckler&Koch, Glock i inne, w tym również pistolety używane, jak i nowe, fabryczne. Prezentowane modele są wykonane z materiałów najwyższej jakości, co zapewnia im idealne wyważenie i wytrzymałość w najtrudniejszych warunkach.

Pistolety w myślistwie - kontrowersje

Wokół obecności broni krótkiej podczas polowań wyrosło wiele kontrowersji. Obecnie przepisy zabraniają jej stosowania przez myśliwych. Jednak zwolennicy pistoletów uważają, iż broń krótka mogłaby mieć szczególne znaczenie podczas poszukiwania podstrzałka (np. dzika). Wszak zwierze ukryte w gęstwinie może nagle zaatakować, co uniemożliwia użycie broni długiej w tak krótkim czasie. Nie ma możliwości oddania celnego strzału, który zatrzyma zwierzę i uchroni myśliwego przed niebezpieczeństwem. Ponadto broń krótka umożliwiłaby natychmiastowe i wygodne (w przeciwieństwie do stosowania broni długiej) dobicie zwierzyny. Przeciwnicy broni krótkiej w myślistwie uważają, iż jest to niehonorowy sposób na zakończenie polowania.

Strona internetowa www.lowiec.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.lowiec.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj Polityka prywatności