img - megaphone
Dodaj Ogłoszenie

i dotrzyj do grona prawie 7 000
myśliwych miesięcznie!

Wypróbuj i zyskaj!
  • nielimitowana liczbę ogłoszeń
  • za 0 zł
  • przez 90 dni
Dodaj ogłoszenie

Kniejówki

Kniejówka z wymiennymi lufami 7x57

Kniejówka Brno ZH 12/70 z lunetą...

2000 PLN
Toruń
Dodane: 13-11-2023

Kniejówka BRNO

Sprzedam kniejówka BRNO ZH...

2500 PLN
Ostrowiec Świętokrzyski
Dodane: 31-10-2023

Broń myśliwska używana kniejówka

Kombinowana broń myśliwska to bez wątpienia sprzęt dla wymagających łowców. Łącząca w sobie możliwości strzelby gwintowanej i gładkiej, broń kombinowana kniejówka daje myśliwemu szerokie pole do zaprezentowania swoich talentów łowieckich w praktyce. Wiedzą o tym co bardziej doświadczeni myśliwi, którzy chętnie korzystają z tego typu uzbrojenia. Zaprawieni w bojach łowcy wiedzą też, że broń myśliwska kniejówka starzeje się bardzo powoli, dlatego wielu myśliwych decyduje się na zakup sprzętu z drugiej ręki. Kniejówka używana zapewnia swoją funkcjonalność przy niższej cenie niż nowa strzelba. Popularność tego rozwiązania ma również swoje odzwierciedlenie wśród ogłoszeń na portalu Łowiec.com.pl, gdzie broń myśliwska używana kniejówka stanowi ważny element naszego asortymentu.

Kniejówka sprzedam

Zarówno początkujący fryce, jak i opiekunowie stażystów w kołach łowieckich, wprowadzający w tajniki rzemiosła swoich młodszych kolegów, wiedzą doskonale, że broń to jedna z najbardziej kosztownych kategorii w budżecie każdego łowcy. Kosztowna, a przy tym nieunikniona. Dlatego wielu adeptów sztuki łowieckiej decyduje się na kupno rynsztunku z drugiej ręki. Kniejówka używana to doskonałe rozwiązanie dla tych, którym zależy na jakości ekwipunku, a nie chcą przy tym przepłacać. Znajdą ją Państwo na portalu Łowiec.com.pl, który łączy myśliwych w całej Polsce. To tutaj markowy sprzęt myśliwski można znaleźć w przystępnych cenach. Najlepszym przykładem jest tutaj broń kombinowana kniejówka, która jest licznie reprezentowana wśród naszych darmowych ogłoszeń dla myśliwych.

Strona internetowa www.lowiec.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.lowiec.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj Polityka prywatności