img - megaphone
Dodaj Ogłoszenie

i dotrzyj do grona prawie 7 000
myśliwych miesięcznie!

Wypróbuj i zyskaj!
  • nielimitowana liczbę ogłoszeń
  • za 0 zł
  • przez 90 dni
Dodaj ogłoszenie

Trofea

SKUP - Surowa skóra owcza , skóry solone.

Kupujemy i sprzedajemy skóry owcze....

1 PLN
Lębork
Dodane: 29-06-2023

Trofea myśliwskie ceny na każdą kieszeń

Jak niewiele innych sportowych dyscyplin, myślistwo oferuje dodatkową gratyfikację za trudy myśliwego. W zależności od obowiązujących zasad i szczęścia podczas polowania, myśliwy ma szansę zakończyć łowy z okazałym porożem, kłami czy skórą, które nie tylko będą okazale prezentować się nad domowym kominkiem, ale też mogą mieć swoją wartość dydaktyczno-badawczą. Zadbaliśmy o to, by w naszym serwisie nie zabrakło odrębnej kategorii mieszczącej ogłoszenia dotyczące łowieckich trofeów.

Myśliwskie trofeum – kupię, sprzedam

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z polowaniem i póki co nie jesteś w stanie poszczycić się swoimi zbiorami, zawsze możesz nabyć trofea myśliwskie upolowane przez Twoich kolegów po fachu. Portal Łowiec.com.pl oferuje również możliwość zakupy tego typu przedmiotów przez osoby, które same nie zajmują się polowaniami. Wystarczy, że zamieszczą darmowe ogłoszenie na Łowiec.com.pl zgłaszające chęć zakupu danego trofeum.

Strona internetowa www.lowiec.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.lowiec.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj Polityka prywatności