img - megaphone
Dodaj Ogłoszenie

i dotrzyj do grona prawie 7 000
myśliwych miesięcznie!

Wypróbuj i zyskaj!
  • nielimitowana liczbę ogłoszeń
  • za 0 zł
  • przez 90 dni
Dodaj ogłoszenie

Toporki

Brak ogłoszeń.

Toporki survivalowe i turystyczne dla myśliwych

Niektóre polowania wymagają od nas więcej. I nie mamy tu na myśli wyłącznie umiejętności łowieckich. Przedzieranie się przez knieje, tworzenie kamuflażu czy po prostu przygotowanie obozowiska to immanentne elementy polowania, o których rzadko wspomina się w myśliwskich relacjach. Trudno wyobrazić sobie myśliwego, który rusza na łowy uzbrojony wyłącznie w broń palną. Często w jego asortymencie jest także scyzoryk, multitool, nóż myśliwski i toporek survivalowy. Ten ostatni, w różnych odmianach, znajdą Państwo wśród ogłoszeń dla myśliwych dostępnych na portalu Łowiec.com.pl.

Toporek turystyczny zdaje egzamin na polowaniu

Nasza witryna to strzał w dziesiątkę dla każdego myśliwego. Na łamach portalu spotykają się osoby sprzedające i kupujące sprawdzony sprzęt łowiecki. Zgromadzenie obu stron transakcji – sprzedam i kupię – w jednym miejscu gwarantuje pełen przekrój ekwipunku myśliwskiego w przystępnych cenach. Dość powiedzieć, że w naszej ofercie są zarówno przedmioty nowe, jak i używane. Nie mogło wśród nich zabraknąć oczywiście jednego z podstawowych atrybutów dobrze wyposażonego łowcy. Toporki turystyczne i toporki survivalowe mogą pełnić szereg ról podczas polowania. Trwałe i kompaktowe świetnie sprawdzą się podczas leśnych przygód. Na Łowiec.com.pl znajdą Państwo pełen przekrój produktów w tej kategorii, w której znajdują się m.in. toporek turystyczny, piła ręczna składana, toporek survivalowy, toporek ratunkowy czy siekiera myśliwska.

Strona internetowa www.lowiec.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.lowiec.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj Polityka prywatności